Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van itt olyan aki Windows 10...

Van itt olyan aki Windows 10 után Linuxra fog átváltani?

Figyelt kérdés
Ugye jövőre fog lejárni a win 10 támogatása, tehát szép lassan elavultá válik a rendszer. Van itt olyan aki ezután linux-ra vált? Én igen, legfőképp azért mert windows alatt már nem érzem úgy mintha magam birtokolnám a számítógépet. Ugye már ezerrel megy a kémkedés, adathalászat a windows 10 alatt is, viszont a windows 11 alatt még sokkal durvább lesz (AI recall), meg ugye arról ne is beszéljünk hogy reklámokat tesznek a saját start menümre. Ti mit fogtok tenni?

máj. 27. 07:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 anonim ***** válasza:
0%
60: Azt honnan lehet tudni, hogy mennyit megy fel/le valaki százaléka, ha valakire pirosat vagy zöldet nyomsz rá?
máj. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/81 gentoojedi ***** válasza:
36%

#61


"Azt honnan lehet tudni..."


Onnan, hogy megnézed mennyit állt mielőtt rányomsz és mennyi lett miután rányomtál.

máj. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/81 gentoojedi ***** válasza:
36%
De ha érdekel tudom azt is, hogy a Te szavazatod 50%-ot ér jelenleg drága másfélpipásom. Hogy honnan? Csak a Te hozzászólásodnál nincs piros 50, minden más linuxos lepontozásnál ott van. Elég átlátszó vagy és heves "jeges" :).
máj. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/81 anonim ***** válasza:
0%
62:Oké, ez megvan. És a pontozási rátát? Mert ezt is írtad...
máj. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/81 anonim ***** válasza:
0%

63: Ja, ha már nevek. Te sem vállalod, szóval az egyik hozzászólásod valakinek eléggé átlátszó volt. Mert ugye a "gentoojedi" nem az igazi neved. Vagy ha igen, elég fura humoruk volt a szüleidnek...


Na mindegy, a "Te hozzászólásodnál nincs piros 50, minden más linuxos lepontozásnál ott van" szöveg értelmezhetetlen, továbbra sem tudom, mire céloztál ezzel, és honnan veszed ezt. Hacsak nem vagy moderátor vagy valami, szerintem nem láthatsz rá, mennyit ér a szavazatom. De nyugodtan javíts ki.

máj. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/81 anonim ***** válasza:
80%
16 éve kukáztam a Winfost, azóta csak Linux...
jún. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/81 gentoojedi ***** válasza:
36%

#45

Mélyen tisztelt Dr. Niemand! (Még mindig nem árultad el a nickneved)


A Haragról


Én nem haragszom rád. Te haragszol rám. Te akadtál ki, hogy leniemandoztalak. Szerinted mégis miért?


Mert elrejtetted a nickneved és így Te is anonim-ként vagy jelölve, amivel az a baj, ha így szólítalak bármelyik más anonim is magára vehetné.



Magasságokről és mélységekről:


Itt nem arról van szó, hogy több lennék Nálad azáltal, hogy publikussá tettem a nicknevem, amit elfelejtettél szólítani, pedig én lehetőséget adtam, hogy megnevezz. Szóval igen. Nem vagyok több ezáltal Nálad.


De ez bennem fel sem merült!


De Te sem vagy több azáltal, hogy doktori fokozattal rendelkezel. Nemhogy nálam, de még egy jó pizzafutárnál vagy takarítónál sem.


Megnyilvánulásoddal ugyanolyan egyszerű vagy, mint a Telekom okostepsis Marija.



"De legyél büszke, a nagy kultúràlis tőke hogy megtanultàl linux power user lenni pàr év alatt. Nagy büszkeség, nagy karrier."



Annyira nagy karrier, hogy linuxrendszergazda lettem. Szóval megérte, mert a kenyerem egy részét ezzel keresem. A poweruser rész csak mellékhatás.



"Bejönnél hozzànk a laborba fingod se lenne arról hogy mit làtsz, de nem kezelnénk így le te Niemand, kérdésedre normàlis hangnemben kapnàd a vàlaszt,"



Te is normális hangnemben kaptál volna választ, ha nem mondtál volna rosszat a linuxról. Mert gondolom Te sem adnál a laborodban normális választ, ha úgy kérdezném mi ez a sz@r. Vagy azt mondanám, nem tudom, hogy mi ez, de tuti sz@r.


Te pont ezt csináltad itt a linuxszal!


És akkor itt válaszolom meg a 47-es hozzászólásodat is.


"Szóval tovàbb korlàtozom magam mit vehetek és mit nem. És ez neked pozitívum és az a hülye aki vàlogatni szeretne a hardverek adta lehetőségek között :D"


Apple pont ezt csinálja. Méregdrágán túlárazza a hardvert, mert csak azon megy el a szar macos. Linuxért legalább nem kell fizetni.



"De a seggedből làtom nem sikerül kihúzni a fejed."


Nem. De tudod mi a szomorú?


Én meg most dugtam bele a fejét a saját seggébe egy doktornak.


Nem vagyok rá büszke, de most megmutattad a gyk közösségnek, hogy ugyanolyan egyszerű tudsz lenni és ugyanúgy ki lehet húzni a sodrodből, mint egy csak nyolc általánost épp hogy elvégzett egyed.


Viszlát Te doktorok szégyene!

jún. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/81 gentoojedi ***** válasza:
36%

Mellesleg doktorkám van azért helyesírási hibád, nem is egy.


Ötezerért átnézem mielőtt kiposztolsz valamit.


Ja! És csak Neked, mivel átlagon felül keresel majd, egymillió a tarifa. Linuxtelepítés, tanácsadás. Ez havonta ennyi. Cserébe ha szükséges, helybe megyek, de inkább remote piszkálom a sz@rjaidat

jún. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/81 gentoojedi ***** válasza:
60%
És megmondtam doktorkám, hogy nú zájec! Nu págágyí!
jún. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 anonim ***** válasza:
Van 10 mellé telepített linux mint, egyelőre csak játékszervereket futtatok róla ha olyan kedvem van, mert azok valahogy jobbak ott mint win alatt, pedig jobban örülnék ha nem kellene emiatt váltogatnom és a fizetős windowsra is megcsinálnák normálisan a szerverprogramokat.
jún. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!