Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letiltották a napiszar.com-ot?

Letiltották a napiszar.com-ot?

Figyelt kérdés
2022. júl. 8. 21:25
❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯
 331/952 Psycho1988 ***** válasza:
41%

Na jó, mivel látom még mindig nem sikerült visszalapozni néhány oldalt, leirom a kedvedért.

Olyan opció nem volt sohasem, hogy minden menjen tovább az eddigiek szerint valamilyen összeg függvényében.

Az alap, miszerint az eddigi és ez utáni áldozatoknak legyen lehetőségük törlést kérni mindig is elvárás volt.

Oldal törlésről nem volt szó. Erről volt szó. A fair play-ről.

2022. júl. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 332/952 anonim ***** válasza:
63%

333

megint össze vissza terelsz és hazudozol meg ferdítesz. a 10ezer dodót simán megtartottad volna ha megkapod és eltűnsz mint szürke szamár és nem hallunk rólad többet. de mivel nem kaptál semmit, az oldal is megy, a prosti ismerősöd is továbbra is fent van itt vergődsz és nyáladzol azokkal akik istenítenek.

ha ennyire az igazság bajnokának gondolod magad adok pár rasszista, orosz propaganda, fake-news oldalt amit le kellene tiltani vadhajtasok.hu, kuruc.info, tv2play.hu, mtva.hu

nyilván erre se fogsz érdemben reagálni mert nem tudsz, hanem írsz valami ovis sértegetést ahogy eddig is

2022. júl. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 333/952 Psycho1988 ***** válasza:
31%

Azthiszem reagáltam mindenre érdemben, amire kellett. Az, hogy te mit hiszel, sejtesz, gondolsz, a te dolgod.

Én tényeket hoztam, továbbra is a tényekkel dolgozom.

Te meg csak higgy, amit szeretnél.

2022. júl. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 334/952 anonim ***** válasza:
67%

esküdöztél, fogadkoztál, ígérgettél hogy nem írsz ide többet mert elvégezted amiért jöttél. Mivel úgy látom, hogy az emlékezeted igen rövidtávú (javaslom cavinton szedését) bemásolom neked mit is írtál ami tény, nem sejtés vagy gondolat és hit, hanem a te írásod:


"Azthiszem már eléggé elment itt a kommunikáció, és nem is arról szól, amiről kellene.


Itthagyom tehát ezt a platformot, amit akartam, már közöltem.


A protonmailen elértek, ahol a végén .com van, a kukac előtti rész meg ugyanaz, mint itt a felhasználónevem.


Örülök, hogy segíthettem nektek, akik értékelitek az oldal elérhetetlenségét.


Még biztosan hallani fogtok rólam.


Vigyázzatok magatokra, és a leckét ne feledjétek:


‘’Úgy rugdosd a kavicsot, hogy egyszer beleállhat a lábadba, és kitépheti a húsod.’’


Èg veletek tehát!


Üdv,


Psycho"


Én abban hiszek amit látok, azt látom hogy te egy hazudozó vagy aki képtelen betartani egy egyszerű ígéretet. Én rögtön tudtam hogy két napig se fogod kibírni hogy ne kezdj el megint menősködni, verni a nyálad és így is lett! Ez nem hit, hanem élettapasztalat ;)


u.i: letiltottad már a ruszki propaganda rasszista fake news oldalakat?

2022. júl. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 335/952 anonim ***** válasza:
61%
Ez az önjelölt hősködés, nekem is fura, szerintem ha psziho így is akart volna tenni, hogy eljátsza a hőst, nem kért volna pénzt cserébe vagy valami ilyesmi.
2022. júl. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 336/952 anonim ***** válasza:
22%
Engem csak az érdekel hol van Szilvi??? 🥺🥺
2022. júl. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 337/952 anonim ***** válasza:
7%

Itt vagyok :/


26/n

Szilvi

2022. júl. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 338/952 anonim ***** válasza:
9%
Mikor vígasztaljalak meg? :D
2022. júl. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 339/952 anonim ***** válasza:
100%
Még jobban röhögök.
2022. júl. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 340/952 anonim ***** válasza:
95%

Psycho1988-23:35

Elég gyakran törölgettek posztokat nélküled is.

A napiszar.com (nem a .hu, indulásakor oda is lehetett kommentelni), jó ideje árnyéka önmagának. És valóban tele lett gazzal, ezt aláírom. Egyébként szerintem van létjogosultsága.

Azzal érvelsz, miszerint kell legyen következménye a magamutogatók nyilvánossá tételének. Ha már két ember nem csinál magáról felesleges szexfotókat, van értelme az oldalnak.

Nem várom el, hogy felfogd.

2022. júl. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!