Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik jobb Notebook?

Melyik jobb Notebook?

Figyelt kérdés

Acer E-Machines 442


Processzor: AMD V Series V140

Memória: 2GB DDR3 SDRAM

Videókártya: ATI Mobility Radeon HD 4250


Vagy


LENOVO G550L


Processor Intel Pentium T4500 (2,3GHz)

Grafikus kártya Intel GMA 4500MHD

2GB Ram


Játékokra kéne,melyiket vegyem meg?És melyiken milyen játékok futnának?


2010. dec. 7. 18:00
 81/100 anonim ***** válasza:
Még nem, emrt a csávó HDD-jénvan, ami most nem műxik! :) majd ráteszem, ha újra jó lesz a gépje, am. GRID jobban fut nekem, mint DIRT2, most Borderlands-et telepítek! :)
2011. jan. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/100 A kérdező kommentje:
Nekem is jobban fut a Grid,és az Assasins Creed is megy low grafón szaggatás nélkül :D
2011. jan. 11. 15:47
 83/100 anonim ***** válasza:

megy az AC2 rajta?Elképesztő! :D Egyik kedvenc game-em, már kétszer kinyomtam, azért most hagyom egy időre! :D

Most próbáltam ki a Borderlands-et, simán emgy rajta! :) Jól bírja ez a noti cseszd meg! :D

2011. jan. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/100 A kérdező kommentje:
A 2-őt nem próbáltam,az 1 megy
2011. jan. 14. 15:06
 85/100 anonim ***** válasza:

Az Assasins Creed első része annyira nem tetszedt, hogy a kettest ki sem akartam próbálni! Az egy hihetetlen monoton volt, el sem képzeled, majd rájössz! :D


De el sem hittem, mikor kettest játszodtam!



A kettes életem egyik legjobb game-je lett, a Resident Evil 5 mellett, és a Wanted-weapons of fate mellett(Ami a legjobb akciógame, amit valaha nyomtam, próbáld ki), de az AC2-t MINDENFÉLEKÉPPEN próbáld ki!


A sztori az elképesztő, és a játékmenet Huhh, nem lehet leírni, lesz egy rész, ahol az AC1-et játszhatod az AC2-ben! :D

Ui:ha az egy elindult, a kettes simán fog menni, jól van optimalizálva!

2011. jan. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/100 A kérdező kommentje:
Mindenképpen kipróbálom :) Nekem már az 1-es is tetszik..Battlefield 2-őt játszottad már?Mi a véleményed róla?Nincs benne kampány mód igaz?
2011. jan. 17. 12:22
 87/100 anonim ***** válasza:
Húúú öcsém, az odavág!A Battlefield2 egyszerűen hihetetlen, szerintem egyértelműen a legjobb multis game, amit valaha játszodtam, nem, nincsen benne Single Player!Vagyis van benne, de az olyan, mint a Counter Strike!Nah lényegtelen!Olyan messze van a COD-októl, hogy fényévekre!Nem is értem miért szeretik annyian azt a COD-ot, holott a Battlefield-ben sokkalta több cucc van, mint COD-ban(helóba lehet ülni, repcsiBe, és ráadásúl egy tucatan akár, és minden ember lő mindenféle oldalról(Nah jó, nem tudom, hogy egy helóba azért pontosan hány ember fér be, talán 6, vagy 8, de ablakaiból lőnek kifele, + kiugorhatsz belőle, és ejtőernyővel leszállhatsz, nagyon király! :) )
2011. jan. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/100 A kérdező kommentje:
Akkor el is kezdem tölteni :) Utána pedig a Wanted-ot :D
2011. jan. 20. 16:40
 89/100 anonim ***** válasza:
A Lost Planet első részét, és a Prototype-ot most próbáltam ki!Háát a Lost Planet akad, mint állat, a Prototype is a sok textúra miatt valszeg! :)
2011. jan. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/100 A kérdező kommentje:
Aha,akkor gondolom a Spiderman Web of shadows is akadni fog..Azt is fogod próbálni?
2011. jan. 23. 16:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!