Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik jobb Notebook?

Melyik jobb Notebook?

Figyelt kérdés

Acer E-Machines 442


Processzor: AMD V Series V140

Memória: 2GB DDR3 SDRAM

Videókártya: ATI Mobility Radeon HD 4250


Vagy


LENOVO G550L


Processor Intel Pentium T4500 (2,3GHz)

Grafikus kártya Intel GMA 4500MHD

2GB Ram


Játékokra kéne,melyiket vegyem meg?És melyiken milyen játékok futnának?


2010. dec. 7. 18:00
 41/100 anonim ***** válasza:
jah, GRID talán még jobban is fut, msot egyenlőre többet nem rakok fel egy ideig, de sztem ezekből már következhetsz, hogy mely game-ek fognak futni! Nincsmit bro!
2010. dec. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/100 A kérdező kommentje:
Jah :) De ha nekem már ezek elfutnak az már bőven jó :D Emlékszek a régi gépemen a Splinter Cell 3 el sem indult :) Meg a Tomb Raider Legend sem..A Grid-ről,meg nem is beszélve :)
2010. dec. 19. 17:51
 43/100 anonim ***** válasza:

Üdv srácok.

Akkor a 70%-os neked már meg is van a gép.

A gridet el is felejtettem tényleg.

Ja még annyi hogy ne lepődjetek meg ha nagyon akad akksiról játszva, butítja olyankor a vga-t, tehát hálózatról célszerű játszani. Meg a hűtést everestel nézzétek azért meg játék alatt.

2010. dec. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/100 A kérdező kommentje:
Tesómnak is van Notebook-ja úgy hogy az ilyen alap dolgokat én is tudok..Neki olyan Notebookja van mint a Lenovo csak az Asus..Azon is futnak újabb játékok,de a GTA 4 el sem indul..Ám az Acer-en sem fog elfutni mi?
2010. dec. 19. 21:06
 45/100 anonim ***** válasza:

Bocsi leírtam, nem akartalak kioktatni.

A GTA4 tényleg esélytelen, annak elég nagy a gépigénye.

Én is gondba vagyok, mert a 2 hete rendelt cuccok amit karácsonyra szánok, még nem jött meg.

2010. dec. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/100 anonim ***** válasza:

Nah ezt nem is tudtam, ennyivel is okosabb lettem! :D


mindjárt leszedek egy Everest-et!

2010. dec. 20. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/100 anonim ***** válasza:
Am. majd próbáld ki a Resident Evil 5-öt is, kedvenc game-em, hihetetlen notebook-odon majd!
2010. dec. 20. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/100 A kérdező kommentje:
Semmi gond :) Tudom hogy csak segíteni akarsz :) Ha minden igaz holnap már nekem is megjön a Notebook!Majd még írok hogy miket próbáltam ki..Kösz szépen a segítséget még 1x :)
2010. dec. 20. 14:41
 49/100 A kérdező kommentje:
végre lehozták a notebook-ot,de viszont nem kaptam a grafikus kártyához drivert..Esetleg tudnárok segiteni?Grafikus neve Ati Mobility Radeon HD 4250..Win Xp-hez kellene..Kösz
2010. dec. 21. 15:42
 50/100 anonim ***** válasza:

Ejnye mégis XP-t teszel rá!Értsd meg, Windows7 kell rá, lehet, hogy megszoktad, meg midnen, de akkor is jobb, ezt akárki megmondja, még 73%-os spanunk is! ( :) )

Ahogyan mondtam, nekem a Windows7 pont annyi ramot zabál, mint az XP, meg amúgy is van két giga belőle, abból 250 megát levesz a VGA, van 1.75-öd, és a Windows7 nekem 350 megát vesz le, Xp is ennyi körül volt, + szebb, meg sokkalta stabilabb, meg királyabb + lesz DirectX 10-ed!Ezt vedd tanácsként, akár rá is kérdezhetsz gyak.kérd.-eken!De én csak Professional-t ajánlok! (Jah, és az baromság, hogy egyes game-ek nem mennek Windows7-en, vannak egyes progik, de neten már mindenfélét találsz, ha kell felrakok neked egy pack-ot (mármint progipack-ot), anno Windows7-et azért nem szerettem, mert nem ment rajta a NERO7, de az Ultimate az simán megy az alatt, mármint a hetes! Úgyhogy az egy marhaság, hogy Pl. a Tomb Raider XP-n jobban fusson, mitn Windows7-en, sőt éppen ellenkezőleg!Játék közben azt a két gigát úgy sem tudod kihasználni, a proci, meg azért a VGA sincs olyan erős!Az én asztaligépemen is Windows7 van, és így is jobban futnak a game-ek)


Visszatérve a Driver-re, nekem adtak hozzá, a Notebook-hoz a :

Notebook-ot töltővel, akkuval, garancialappal, Userguide-dal, dobozban, és Driver CD-vel! Az emachines oldalján le lehet szedni(Elvileg) Driver-eket, de amikor én próbáltam, még Noti előtt nem akarta lefele szedni! Nem is CD, hanem DVD, 1.8 gigányi adat van a lemezemen!, francokat annyi szabad, 5.468 megányi cucc van rajta!

2010. dec. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!