Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik jobb Notebook?

Melyik jobb Notebook?

Figyelt kérdés

Acer E-Machines 442


Processzor: AMD V Series V140

Memória: 2GB DDR3 SDRAM

Videókártya: ATI Mobility Radeon HD 4250


Vagy


LENOVO G550L


Processor Intel Pentium T4500 (2,3GHz)

Grafikus kártya Intel GMA 4500MHD

2GB Ram


Játékokra kéne,melyiket vegyem meg?És melyiken milyen játékok futnának?


2010. dec. 7. 18:00
 11/100 A kérdező kommentje:

Még magam sem tudom,találtam egy másikat most..Egy HP-t..

6000FT-vel drágább mint az Acer..


Processor:AMD® AthlonII Dual-Core 2.1Ghz

RAM: 2 GB

Grafikus Kártya:Ati Radeon HD4200


Ezt sem érné meg jobban mint az acert?És ehez még van egy HP Táska is..

2010. dec. 10. 14:20
 12/100 A kérdező kommentje:

Hát őszintén szólva nem tudom (még),de most találtam még 1-et,ez egy HP és csak 6000forintal drágább..+van hozzá egy HP-s táska is..


Processor:AMD AthlonII Dual-Core 2.1Ghz

RAM: 2 GB

Grafikus kártya : ATI Radeon HD4200


A HP mennyire megbízható?És ez sem jobb mint az acer?Úgy néztem a grafikusa gyengébb de ebben 2magos proci van..A Dell-en az a bajom hogy Magyarországon van,és én sajnos Szlovákián élek..Ide is lesálítsák szerinted?

2010. dec. 10. 14:28
 13/100 anonim ***** válasza:

Csáó, ismét én.

Hp is jó márka, szerintem még megbízhatóbb is.

Jó kérdés abba mennyivel lehet gyengébb a vga, de az is 4000-es szériás jelentősen rosszabb nem lehet az biztos.

De ha lenne is sztem pótolná a proci.

Így véleményem szerint jó választás a Hp.

A Hp-nak jó a magyarországi szervize, azt hogy Szlovákiába kiszállítják e, fel kell hívni a webáruházat és meg kell kérdezni.

Nem igen ismerem elektronikában a szlovákiai viszonyokat, de azt tudom hogy több termék amit én néztem: az Ausztriában, Németországban 2-3ezer, aztán ahogy megyünk tovább Franciaországban már 5-6ezerrel olcsóbb, Amerikába meg (ami M.o-n egy 100ezres nagyságrendü termék) 80ezer Ft. átszámolva, aztán még lehet olcsóbb is...

Tehát ha M.o-n rendelnéd macerásabb lehet a garancia is, meg még lehet drágábbra jön ki.

Azt tanácsolom neked nézz körül Szlovák webshop-okon hogy ott mennyibe kerül. Ha pedig nem szlovákba vennéd akkor M.o. helyett lehet jobb lenne Ausztria vagy Németország.


Bocs a sok "lehet" szóért csak ezekbe nem vagyok tökéletesen biztos.

2010. dec. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/100 A kérdező kommentje:
De a HP-nál pedig az a gond hogy nem lehet bele XP-t rakni..Megrendeltem az Acert,kösz minden segítséget..
2010. dec. 11. 16:11
 15/100 anonim ***** válasza:

Látom friss a beszélgetés! Én is kérnék egy-két help-et a 73%-os válaszolótól, mert látom vágja azért rendesen a témát! :)


nah szóval báttya, én is ilyesmi helyzetben vagyok, mint elvtárs, csak nálam Emachines E440 és Lenovo B550 van szóba, Lenovo nem nagoyn tetszik külsőleg sem, és VGA miatt sem! De annyiban jobb a lenovo, hgoy két magos procija van! Akkor te úgy gondolod, hogy az AMD V120-as procija(Olyan van a DELl-ben is, amit ajánlottál) elég lenne a game-ekhez, amit felsoroltál?Szal mennei rajta a DIRT2(csak példának hozom most fel)?Bírná? Ráadásúl az Emachines nagyon szép kis Notebook! Nekem tetszik, előre köszönöm a választ! Jah, még valami! Az AMD V120, és a V140-es CPU között nagyon nagy a különbség?vagy szinte mondhatni egyforma?Specifikációban nem láttam semmi különbséget, csak az órajele 100 MHZ-el nagyobb volt! Ez nagoyn befolyásolja a teljesítményt?


Am. kedves válaszoló, szerintem simán lehet rárakni Windows XP-t is, de egyszerűen nem érdemes, Windows7 kell rá, először én sem tettem rá Windows 7-et , mert mondtam, hogy nagoyn sok RAM-ot zabál stbstb., nálam ez is volt az Ultimate-nál, de mostani Professional Windows-ommal hihetetlen keveset eszik a Windows-om, ráadásúl a programok, és egyes game-ek szebben és jobban is fut el rajta, és mgé egy pozitívuma van, sokkalt szebb, mitn az XP, és sokkalta stabilabb!Nyugodtan tedd rá a Windows7-et!



Am. te az E442-est mennyiért veszed meg? Hány ft-van az E440, és az E442 között?



AM. szerintem is jól döntöttél, hogy az Acer-t vetted meg!

2010. dec. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/100 anonim ***** válasza:
A 73%-os Gentleman, a sokszor válaszolt kedves válaszoló! :)
2010. dec. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/100 A kérdező kommentje:
95ezer forint,de ha vissza olvasnáltál volna láttad volna hogy már leírtam 1x..
2010. dec. 12. 17:12
 18/100 anonim ***** válasza:

Kedves 70%-os. Ugyebár 1 és 2 magos proci között van különbség, de 100 hrz az órajelnél elenyésző.

Jól kitalálják az elektronikus cuccokat, mindent úgy csinálnak hogy valami mindegyikből hiányozzon, ezért lesz valami egyedi és személyre szabható, de laptop esetébe három féle tulajdonsága lehet egy gépnek: Erős, megbízható, és olcsó (ebből csak 2-t tud mindegyik)

-Erős és olcsó=nem lesz megbízható

-Olcsó és megbízható=nem lesz erős

-Erős és megbízható=nem lesz olcsó


Laptopra megéri gyüjteni pénzt mert nem fejleszthető, ha igen akkor nehéz és drága.

De a kérdező jól jár azzal az acerrel.

Leírhatnád majd ide hogy hogy mennek rajta a játékok ha meglesz.

Kellemes ünnepeket mindenkinek!

2010. dec. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/100 A kérdező kommentje:
Leírom mindenképp!Ha minden jól megy már a héten meg lesz :)
2010. dec. 12. 19:27
 20/100 A kérdező kommentje:
Ám neked is..
2010. dec. 12. 19:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!