Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik jobb Notebook?

Melyik jobb Notebook?

Figyelt kérdés

Acer E-Machines 442


Processzor: AMD V Series V140

Memória: 2GB DDR3 SDRAM

Videókártya: ATI Mobility Radeon HD 4250


Vagy


LENOVO G550L


Processor Intel Pentium T4500 (2,3GHz)

Grafikus kártya Intel GMA 4500MHD

2GB Ram


Játékokra kéne,melyiket vegyem meg?És melyiken milyen játékok futnának?


2010. dec. 7. 18:00
 51/100 anonim ***** válasza:
jah, am. Pl. egyes game-eknél ki van írva, hogy Pl. XP-nél két giga ram kell, Windows7-nél meg 2.5 giga!nah ez egy nagy marhaság, csak beleszámolják, hogy egy Vista-s Windows mennyit eszik, mert az csórika a RAM-odnak az 50%-át sztem simán beveszi! Úgyanolyan a gépigénye Windows7-en is, mitn XP-n!
2010. dec. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/100 A kérdező kommentje:
Azert kell Xp mert jelenleg Windows 7-em nincs..Letölteni nincs kedvem mert hogy lassu a net..es csak 2het mulva tudnam megszerezni..De addigis szeretnem kiprobalni a jatekokat..
2010. dec. 21. 17:25
 53/100 anonim ***** válasza:

Üdv srácok!

Állnék a 70%-os barátom mellé abban hogy tényleg jobb a w7.

Mellesleg ha azt majd rárakod, újra telepítgetni minden játékot stb.

Nekem a kezdetek óta windows7 van, vista az elfuserált lett, tulajdonképpen a w7 a javított változata. Stabilabb (ha jó a gép gyorsabb is), meg már a korszerűsítés szinte megköveteli.

Ramzabálásról annyit hogy sokkal többet nem eszik a windows7, ez inkább a memórián múlik mert ha csak 1gb ram adott, szív a rendszer belőle 700megát, ha van 6Gb ram akkor bőségesen ad a rendszernek 1400-at is hogy méggyorsabb legyen.

Na de akkor királyság van, mindenkinek megvan a laptop, én videókártyát akartam újítani karácsonyra, de majd csak jan.-febr.-ban engedhetem meg magamnak.

2010. dec. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/100 A kérdező kommentje:
Hát tudom hogy telepítgetni kell majd újra..De tudod tükön ülök már hogy hogy fognak menni majd rajta a játékok..Na mind1,majd lehúzatom a haveral a Win 7-et..
2010. dec. 22. 14:06
 55/100 A kérdező kommentje:
Ja és szerintetek milyen Win 7-et húzassak le?Ultimate is jó?Vagy a Professional sokkal jobb?Miben külömböznek egymástól?
2010. dec. 22. 14:08
 56/100 anonim ***** válasza:

Professionalt érdemes, aki azt mondja hogy ultimate kell mindenképp az hülyeség, mert a különbség annyi hogy az ultimate-ben 40akárhány nyelv van ami felesleges.

Biztonsági mentés stb extrát ugyanúgy tudja a professional, ez az egy különbség van.

A home a butított rendszer, otthoni célra találták ki, az is megfelelne, de a legcélszerübb a prof.-t felrakni.

2010. dec. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/100 anonim ***** válasza:

Jűl mondja a 73%-os spanom, és ahogyan anno én is leírtam Professional Windows 7-et ajánlom, az Ultimate-ben oylan dolgok vannak, amit az életben nem fogsz használni(mármint a Windowsban)! Visszatérve a RAM-okra, még így is, hogy negyed giga RAM-ot leszív a VGA miatt a DDR3-as RAM-nak köszönhetően is nagoyn keveset eszik, Pl. az asztali PC-men DDR2 2 giga RAM van, abból csak 20%-ot zabál, a notin 28-30 körül van(A VGA miatt, szal leszívja), + ahogyan korábban is mondtam úgy sem használod ki azt a RAM-ot game közben! Am. egy tanács notival kapcsolatban:


A game-eket ne tedd 1333X768-ra, mert Pl. én rátettem a Crashday-t a Jeep-ből egy Lamborghini lett, olyan vékony lett a verda, túl Wide a Screen modnhatni! :) 1024X768 szartig elég + sokkalta jobban fut rajta a game, és hidd el így is tökéletes, de ezt úgy is megtapasztalod! :)


73%-os: Milyen VGA-t szeretnél venni? Asztali PC-be akarsz gondolom!

2010. dec. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/100 A kérdező kommentje:
Áhh még is csak xp fog kelleni a notebookra,mivel megtudtam hogy az f1 challenge nem fut win 7-en..szóval aki tud xp-re drivert az kérem adjon linket..kösz!
2010. dec. 23. 20:13
 59/100 anonim ***** válasza:

Én zárt torrent oldalakról szedem a dolgokat, azon kívűl nem vagyok jártas hogy honnan lehetne letölteni, de max kiírsz egy kérdést hogy honnan lehet letölteni.

70%osnak!

Egy GTX580-at szeretnék venni a gépembe, nem vagyok gazdag nem rántom ki zsebből, 2-3 hónapon belül szeretném megvenni.

2010. dec. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/100 anonim ***** válasza:

Magasságos egek! Az extrémbrutális VGA vazze! :D használjad majd egészséggel vaze!Am. most leszögezem, hogy Boldog Karácsonyt mindenkinek!



Kérdező: EL se hiszem, te is szereted a Forma1-et?Jah, Windows7-en nem megy a Challenge, óhh régi gépen mennyit toltam, el sem hiszed, kormánnyal ász voltam Monza-ban, Sao Paulo-ban, és nemtom hol még! De annyit leszögeznék, hogy még is WIndow7 ha annyira kell F1-es game, akkor miért nem teszed rá a legújabb Codemasters-es F1 2010-et?Hihetetlen sokat nyomtam vele már most is, és brutálisan király, én mondom messze a legjobb F1-es, még billenytyűzettel is élvezhető, igaz meg kellett szoknom egy két-három űra alatt! Próbáld ki, szerintem fog menni még az is LAG nélkül, ha egy kicsit lejjebb húzod a graf-ot, sőt inkább tökig!Ha a DIRT, meg a GRID emgy, az F1 2010 is simán fog menni vazze! Ha kell vazze én adhatok neked Windows7 linket! Mármint ŐProfessional-t vagyis kereshetek neked egy brutálisankirályt!


Am. ha mégis szereted az F1-et te kinek drukkolsz? Idén kinek szúrkoltál?

2010. dec. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!