Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik jobb Notebook?

Melyik jobb Notebook?

Figyelt kérdés

Acer E-Machines 442


Processzor: AMD V Series V140

Memória: 2GB DDR3 SDRAM

Videókártya: ATI Mobility Radeon HD 4250


Vagy


LENOVO G550L


Processor Intel Pentium T4500 (2,3GHz)

Grafikus kártya Intel GMA 4500MHD

2GB Ram


Játékokra kéne,melyiket vegyem meg?És melyiken milyen játékok futnának?


2010. dec. 7. 18:00
 61/100 A kérdező kommentje:

Télleg futna a f1 2010?Igaz Dirt 2 motor,ám feltettem a Win 7-et és már megy is a driver :D Kellemesen csalódtam,csak a F1 Challenge-t sajnálom..Na mind1,lehet holnapra megszerzem a F1 2010-et..


Igen szeretem a F1-et :D Személyes kedvencem most annyira nincs,eddig Kimi volt..De mondjuk úgy hogy most a Ferrariknak,meg a Red Bulloknak szurkolok,a Hamilton-t utálom..


Ám kellemes ünnepeket..

2010. dec. 24. 14:18
 62/100 anonim ***** válasza:
Én is Ferrari-s vagyok, és én is rühellem Hamilton-t! :)
2010. dec. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/100 A kérdező kommentje:
rFactorozni szoktál??
2010. dec. 24. 16:27
 64/100 A kérdező kommentje:

Keresgéltem a neten,és nem hiába..Megtudtam még is van esély Win 7-en a F1 Challengere..Megoldás:

1. másszatok bele a játék főkönyvtárába


2. a grafikai beállításokat elvégző 3DConfig nevű állományon kattintsatok jobb egér gombbal, majd a megjelenő menüben válasszátok ki alul a "Tulajdonságok" -at, és az ezután megjelenő ablakban felül nyissátok le a "Kompatibilitás" fület, ahol alul tegyetek pipát a Rendszergazda jogosultság aktiválásához majd bökjetek az OK gombra


3. futtasátok a 3DConfig -ot, és állítsátok be kedvetek szerint, érdemes kipróbálni jó pár variációt, hisz némelyikkel működik a játék és némelyikkel nem, tapasztalataim alapján a 32 bitet szereti jobban, és néha az sem mindegy neki hogy milyen felbontást vagy frekvenciát használunk


4. tegyétek meg ugyanazt magával a játék indítófájljával mint amit a 3DConfig -hoz írtam a 2. pontban, de egészítsétek ki annyival, hogy a kompatibilitási ablakban tegyetek pipát a "Kompatibilitási üzzemód" -hoz is, és ott a legördülő listából válasszátok a "Windows 98 / Me" -t, majd jöhet az OK gomb


5. indítsátok el a játékot és próbáljátok ki hogy fut e, a menü valószínűleg menni fog, általában a pályabetöltés kezdeténél szokott megfagyni, innentől kezdve az a dolgotok hogy megtaláljátok a legmegfelelőbb beállításokat a 3DConfig -ban


Nekem megy!Probáld ki te is :)

2010. dec. 24. 18:13
 65/100 anonim ***** válasza:

Azta bro, nem gyenge, emiatt sem kell szaroznom, majd visszateszem rá, s kormánnyal megint megverem a népet! :)

rFaktor-t egyszer kapcsoltam be, többször nem, F1 Challenge nekem úgy ezersze jobban tetszedt! De F1 2010 a király!Jövőre meg jöna KERS, meg az állítható hátsó szárnyak, kiváncsi leszek, hogy Codemasters-esek hogy fogják ezt összehozni! Am. 13-tól 1.6-os turbómotrok lesznek az F1-ben hallottál rólA?

2010. dec. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/100 A kérdező kommentje:

Csak a KERS-ről..Csak ezt a hülye f1 10-et nem sikerül megszereznem..


-Ám próbáltad a cod 4- :D nem full grafón de megy :D Rohatt jó noti :D Kösz a segítséget :D

2010. dec. 26. 16:32
 67/100 anonim ***** válasza:
Nem próbáltam, mert COD-okkal már teljesen kivagyok + egerem sincs hozzá, most Tomb Raider Legend-et próbálom nyomni, de ezzel a Touchpad-dal hihetetlen nehéz, főleg ha akció van, embereket alig birok ölesgetni! :D ah egyetértek, messze nem gondoltam volna, hogy fogja bírni vinni a DIRT2-t meg a GRID-et, de még a Burnout Paradise is megy, beszarás, angyon királyság! Am. F1 2010-et ha gondolod belinkelhetem, hogy én honnan szedtem le, vagy mondok jobbat, elküldöm a torrent-et, mertThepiratebay-on fenn van, amit egy rakásan Seed-elnek, vagyis bazigyorsan lejön, nyugi nekem is gyenge netem van, kemény 1mb, vagyis 128kb/s-el szedi a cuccokat, de mivel F1 2010 5 giga körül van nekem lejön úgy 5 óra alatt!Amíg nyomsz valamilyen game-et addig szeded lefele!És még linkelgetni sem kell meg semmi nem kell megkeresned ha gondolod megkeresem, és átküldöm!
2010. dec. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/100 A kérdező kommentje:

Ma lehet elhozza a gyerek,de azért linkeld be..Köszi :)


Ám éjjelre hagyhatom bekapcsolva a notebook-ot?lesz valami baja?Persze alvó üzem módban..

2010. dec. 27. 13:28
 69/100 anonim ***** válasza:

Miért nem kapcsolod ki?


partancsolj

*****


Torrent, mert innentről maximális sebességgel fog jönni neked, de előbb szedjél le a netről uTorrent letökltőklienst hidd el megéri, és akárhányszor game-et akarsz leszedni ebben a thepiratebay.org oldalon mindig megtalálod, beirod a game nevét, kiválasztod a legtöbben seed-elt torrentet, s azt leszeded, nyugi majd később belejösz, szerintem kapcsold ki, most feleslegesen mért menjen, habár alvó üzemmódban nem működnek a hardverek áhh inkább kapcsold ki, most egy perc alatt bekapcsol! :)


Am. most próbáltam ki a Saboteur-t, már menüben nagyon akadt! Nem baj, úgysem olyan brutálkiráyl game ki lehet birni! :)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. dec. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/100 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Előző kérdésre válaszolva: lehet bekapcsolva a laptop sokáíg. Tulajdonképpen úgy rakták össze hogy ha a hűtés jó mehet non stop. Nekem üzemelt a laptopom folyamatosan 2 hétig mikor nem volt asztali gépem.

Meg ha nagyobb dolgot töltök akkor laptopon szoktam mert ugye negyede annyit se fogyaszt.

2010. dec. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!