Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik jobb Notebook?

Melyik jobb Notebook?

Figyelt kérdés

Acer E-Machines 442


Processzor: AMD V Series V140

Memória: 2GB DDR3 SDRAM

Videókártya: ATI Mobility Radeon HD 4250


Vagy


LENOVO G550L


Processor Intel Pentium T4500 (2,3GHz)

Grafikus kártya Intel GMA 4500MHD

2GB Ram


Játékokra kéne,melyiket vegyem meg?És melyiken milyen játékok futnának?


2010. dec. 7. 18:00
 71/100 A kérdező kommentje:

Ismerem ezeket a torrent letöltéseket,én is innen szoktam töltögetni..Csak sajnos néha nem találok olyat amihez seed is van..Azért nem szeretnél kikapcsolni,hogy tudjak töltögetni akkor mikor alszok vagy valamit csinálok noti nélkül..


Próbáltam a F1 2010-et,és sajnos nem indul el..Mikor elindítom kidob egy hibát,de nincs semmi kiírva..És ha rámegyek az Ok-ra nem indul el a game..Gondolom az 1magos proci miatt nem megy..

2010. dec. 30. 13:05
 72/100 anonim ***** válasza:
Hmmm. Nyugi, majd én is letesztelem, csak most nincs meg, spannak volt meg, most meg neki kifosott a VGA-ja, de szerintem Alvó üzemmódban nem tölt a noti, vagy igen?Nah midnegy, de ha mégis akkor is!De úgytom a gyerek azt kérdezte, hogy a notebook lehet alvó üzemmódban kikapcsolni ha jól értettem, szal nem kapcsolod ki, hanema kikapcsolás helyett csak alvó üzemmódot használ! Nah mindegy! BUÉK mindenkinek! :D
2010. dec. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/100 A kérdező kommentje:
NFS Shiftet nem próbáltad??ha nem próbáld ki,rohatt jó az is..
2011. jan. 1. 20:02
 74/100 anonim ***** válasza:
Rossz embert fogtál ki, imádom a verdás game-eket, de az NFS SHIFT egy rakás szar!Szegény game-et nemtom már hányszor szekálltam és hányszor küldtem el tudod hova!Öcsém hihetetlen fos az irányítás még kormánnyal is 2X adtam neki esélyt , másodszorra azért próbáltam ki megintcsak kormánnyal, mert gondoltam, hogy huhh biztos akkor debil voltam stbstb., lószart, akkor is szar volt, másodszorra mégszarabb volt, irányíthatatlan fos, amikor kanyarodom az autó feneke is kifele megy mindíg!Nagy szar!ilyet láttam volna a GRID-ben cseszd meg!A GRID, nah az már autós játék csesszétek meg! Össze se lehet hasonlítani a kettőt!Az NFS-t a pro Street óta folyamatosan elcseszik, a Carbon volt az utolsó év játékja game-je, mármint verdás, de tényleg, Most Wanted és Carbon volt a legjobb, a többi mindd szemét!Úgyhogy ha verdás game, csak GRID, vagy DIRT2, vagy Codemasters!
2011. jan. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/100 A kérdező kommentje:
Aha,én nem játszottam még vele :) De a haverom azt mondja hogy király XD Akkor még se az..Most töltöt a Grid-et meg a Dirt 2-őt,a dirt 6óra múlva lent van..
2011. jan. 2. 16:45
 76/100 anonim ***** válasza:
Nah, Ha kipróbálod a GRID-et, meg a DIRT-öt és a SHIFT-et fogod látni abszolút a különbséget! :D Codemasters a király!
2011. jan. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/100 anonim ***** válasza:
Megy a REsident Evil 5 is rajta, most próbáltam, a S.T.A.L.K.E.R. Call of Prypjat is megy rajta méghozzá MAX_on vazze DX10-ben! :) Igaz az brutálisan jól van optimalizálva és kicsi a gépigénye!
2011. jan. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/100 A kérdező kommentje:
Na megvan a Dirt 2,rohadt jó gém és megy szaggatás mentesen..De a 1.futam után befagy,ez miért van?
2011. jan. 7. 15:25
 79/100 A kérdező kommentje:
Na már megvan :) Sikerült megcsinálni hogy ne faggyon le..F1 2010-et próbáltad?
2011. jan. 7. 18:32
 80/100 A kérdező kommentje:
Próbáltam a Grid-et :D überkirály :D
2011. jan. 9. 09:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!