Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Mobilkonzol.hu webáruház...

A Mobilkonzol.hu webáruház megbízható?

Figyelt kérdés

Valaki vásárolt már tőlük? Mik a tapasztalatok?


Playstation 5 konzolt árulnak még előrendelésben. Garantált karácsony előtti kiszállítással.

Több apró hírdetési oldalon is reklámozzák magukat a Ps5 kapcsán. Ez lett furcsa nekem. Válaszokat előre is köszönöm



2020. nov. 20. 15:58
 281/293 anonim válasza:
100%

Szóba került az elitegamer oldal.

Január elején fizettem ki előre a telefonom, azóta se kép se hang. Mailekre nem válaszolnak, telefon ki van kapcsolva. Megnéztük cégtárban, egy nő a tulaj de olyan kapcsolati hálóval, ami egyértelmű bizonyítéka, hogy stróman. Csak azért írom le ezt ide, hogy senki ne rendeljen onnan! Nekem 78.000 forintom bánja egyelőre, most azon gondolkodom hogyan tovább.

2021. jan. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 282/293 Philip Morris válasza:
100%
2021. jan. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 283/293 Klein András válasza:
6%

A cég megbízható. Én csak tőlükvásárolok.

Koszos magyar csicskagyászoknak fentebb ne higgyetek.

2021. jan. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 284/293 anonim válasza:
100%
Ha lenne fejlemény az ügyben, szívesen olvasnám. Nem vagyok tagja a Facebook-os csoportnak, szerencsére érintett sem vagyok, viszont nagy az igazságérzetem, érdekelne merre halad ez az egész.
2021. jan. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 285/293 anonim válasza:

Magam is erős.


Ez egy nagyon jó példa arra, miért nem szabad hinni a szép szavaknak.


Örülnék az információknak, és remélem valamennyien megtettétek a feljelentéseket, és még időben kiderül, ki áll emögött.


Arra nem számítok, hogy mindenki visszakapja majd a pénzét, de talán ha páran, vagy legalább lecsukják a mocskos csalókat, az ad némi elégtételt.

2021. jan. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 286/293 anonim ***** válasza:
Benne vagyok a facebook csoportban, voltak emberek akik simplepayen keresztül visszakapták a pénzt
2021. febr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 287/293 Lacko17 ***** válasza:
100%

Elvileg elkaptak oket!


[link]

2021. márc. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 288/293 anonim ***** válasza:
100%
Remélem tényleg őket kapták el.
2021. márc. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 289/293 anonim ***** válasza:
69%

Nem baszogatás képen írom, de akik meg rendeltek tőlük konzolokat végre be látják ezt nagy át verést és tanulnak a ebből és jó lecke lesz ez, hogy semmit szabad meg rendelni előre ( főleg ha egy új termékről van szó)

Tanuló pénznek jó lesz.

2021. ápr. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 290/293 anonim válasza:
Az elején kiderült hogy óvatosan kell az összes kommentet kezelni mert lehet hogy manipulatív célzattal született a lehúzó részéről szerintem ezt tartsuk meg a legvégéig ezt gondolod kört! 😉
2021. ápr. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!