Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Gyurta nőket hord szállodákba...

Gyurta nőket hord szállodákba és csalja a barátnőjét, Edinát! Ki mit tud?

Figyelt kérdés
Hallottam Gyurta Dánielről, hogy nagy nőcsábász és az edzőtáborkor, nőket visz fel a szállodába, függetlenül attól, hogy van-e barátnője vagy sem. Ezen kívül azt is hallottam, h eléggé gáz a teljesítménye. Ki mit tud erről? Esetleg érintettek véleménye is érdekelne!

#szex #Gyurta Dániel #Gyurta szálloda #Gyurta Dani barátnője
2011. dec. 13. 23:35
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
69%

Na és akkor mi van ha több lánnyal is volt már az ágyban? Azért veritek ezt nagy dobra mert olimpikon, amúgy le kell szarni. Annyi vízilabdás ismerősöm van, és mind nőcsábász, és kit érdekel? Fiatalok, helyesek ! Ha Gyurta csak egy közönséges ember lenne akkor fel se lennétek háborodva!!!

Szálljatok már le róla végre !!!

2012. aug. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim válasza:
100%

Nem unjátok még?


Gyurta Dani voltam.

2012. aug. 12. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
75%
Meséld be nekem, hogy te Gyurta Dani vagy.
2012. aug. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
100%

Szeva Dani, mi a helyzet?:D

Cseh Laci voltam

2012. aug. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
100%
Hy, it is Michael! How are you?
2012. aug. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
100%
Zárjuk le ezt a témát gyerekek, mert egyfelől kezd unalmas lenni, hogy állandóan csak ezt kell olvasnunk Gyurta Daniról. Másrészről meg qrvára semmi közünk nincs a magánéletéhez. A kérdező meg ezzel egyedül annyit akart elérni, hogy népszerűbb legyen még ha névtelenül is, meg a sárga irigység már régen megölte volna. Igen kedves kérdező IRIGY VAGY! Punktum. Téma lezárva remélhetőleg.
2012. aug. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim válasza:
50%

Puszillak Dani!

SP voltam

2012. aug. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
100%
Sok dedós azt hiszik, hogy más emberek nevében írni milyen f*sza dolog és ettől menők. De hát ez a mostani degenerált generáció.
2012. aug. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 Róza válasza:
90%
Hát az a véleményem, hogyha ezt csinálja, nem teszi jól, de hány millió másik ember teszi ugyanezt?? Gondolkozzatok már! gyurta Dani egy helyes fiatal srác, aki úgy akarja élni a magánéletét, mint bárki más. Akkor is disznóság, ha ő csinálja, akkor is ha más. De mivel ez egy eléggé 'elterjedt szokás', ne lovagoljunk rajta jó? Amúgy meg mért nem azt írtad hogy kicsinálta a bnődet? Így egy csomó embert magadra haragítottál, úgy meg kicsit érthetőbb lett volna a dühöd. De a bulvárlapokat is ezért utálom. attól még hogy sztárok, hadd éljék már a MAGÁN magánéletüket!
2012. aug. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont!!! :)
2012. szept. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!