Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Gyurta nőket hord szállodákba...

Gyurta nőket hord szállodákba és csalja a barátnőjét, Edinát! Ki mit tud?

Figyelt kérdés
Hallottam Gyurta Dánielről, hogy nagy nőcsábász és az edzőtáborkor, nőket visz fel a szállodába, függetlenül attól, hogy van-e barátnője vagy sem. Ezen kívül azt is hallottam, h eléggé gáz a teljesítménye. Ki mit tud erről? Esetleg érintettek véleménye is érdekelne!

#szex #Gyurta Dániel #Gyurta szálloda #Gyurta Dani barátnője
2011. dec. 13. 23:35
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:
A teljes történet hiányában, megértem a véleményed. Akkor annyit még hozzátennék, hogy nem az első, sőt nem is a hatodik vagy hetedik találkozás alkalmával került erre sor. Az elején nem a szexről szólt a dolog, de később mégis ennyi lett ebből. Már 5-6 éve ismerték egymást. Én inkább azt gondolnám, hogy túl sokáig húzták, túl sok kínálkozó alkalmat hagytak ki, közben változott mindkét fél. Nem kennék mindent a gyurtára én sem. Azért írtam, hogy nem tilos a gyurtáról pletykálni itt, mert ha visszanézed, többeknek csípte a szemét, hogy feldobtam ezt a témát. Maradjunk annyiban, hogy hiába ő a nagy világbajnok, sok nő szívét törte már össze!!!! Nem kell ahhoz könnyűvérűnek lenni, hogy így járj. Látod... ő is évekig húzta az agyát, de vannak helyzetek, amikor már szakad a cérna és nem tudsz nemet mondani. Az már más kérdés, h utána szembesülsz egy cikkel, és egyéb dolgokkal, majd rájössz, h nem kellett volna. Az illető nagyon jó barátnőm, ezért nekem elmesélte milyen vele, nem ezekkel a szavakkal élt. Kíváncsi voltam mindössze mások tapasztalataira vele kapcsolatban. A barátnőm kiléte úgysem derül ki, hiszen azt gondolom nem egy, nem két nővel eljátszotta már ezt Debrecenben, és még ki tudja hol!!...
2012. jan. 22. 22:58
 22/51 anonim ***** válasza:

amúgy igazi féreg.

... és? biztos jobb lenne a világ, ha őszintébbek és becsületesebbek lennének az emberek. de nem azok.

2012. jan. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:

Hm, és miért nem ezzel kezdted? Így már mindjárt más megvilágításba kerül az egész. Megkövetlek.

Tanulság: az információhiány félreértésekhez vezet :)

Ettől függetlenül mint sportolót elismerem. A magánszférát el kell tudni választani a szakmától (legyen sportoló, zenész, író, tanár, vagy akár egy asztalos).

2012. jan. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 A kérdező kommentje:
Ennyire nem szerettem volna belemenni a részletekbe, de a helyzet ezt kívánta:) Én is egyetértek veled. Attól, h vki sportol és ebben sikeres, az életben nem feltétlen jár neki az aranyérem. Amúgy meg a sportolók zöme ilyen... Élnek a lehetőségekkel. Talán ezzel egyensúlyozzák a kemény munkát az edzőtáborban. Az úszásban elért sikereit nem vitatom én sem.
2012. jan. 23. 00:44
 25/51 anonim ***** válasza:
78%

Kedves kérdező, nem értem mit akarsz itt ezzel elérni.

Gyurta Dani jó sportoló és ki nem szarja le (már bocsánat), hogy mikor kivel kefél. Ha tönkre akarod tenni, akkor ne itt vergődj, mert semmi esélyed. Undorító, amit itt csinálsz, hogy egy számomra (és sok más ember számára) a sportteljesítménye alapján példaképnek választott embert itt próbálsz meg összekakizni. Miért nem mész oda hozzá és beszéled meg vele négyszemközt, ha ennyire zavar a dolog? Vagy miért nem hagyod az egészet a barátnődre és a Danira?

Vagy csak épp hencegni akarsz itt azzal, hogy tudsz egy ismert emberről valami "sötét" titkot. Hát szánalmas vagy. Én a helyedben szégyellném magam.


Te mit szólnál hozzá, ha valaki a te titkaidat kezdené el itt boncolgatni a hátad mögött?

2012. febr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
76%
Fiatal, jól néz ki, megteheti, akkor miért ne tenné? Ráér elkötelezni magát később, most meg kihasználja az adottságait. A csajok meg akik esetleg ráfáztak, azok meg majd tanulnak belőle, vagy nem, na és, nem mindegy? Nem halnak bele egy kis csalódásba.
2012. febr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 A kérdező kommentje:
nocsak... megérkeztek gyurta kisbarátai :DDDDD
2012. febr. 24. 15:55
 28/51 anonim ***** válasza:
75%

Utolsó előtti vagyok:

Nem vagyok Gyurta semmilyen barátja, egyszerűen csak undorítónak találom azt, hogy valaki így próbál meg lejáratni ismert embereket függetlenül attól, hogy az illető bűnös-e vagy ártatlan. Ha jól tudom, nem ölt meg senkit, nem erőszakolt meg senkit, azok a lányok mind önszántukból feküdtek le vele. Amíg a hazámat képviseli és jól teljesít a vízben, nem érdekel, hogy mit csinál a magánéletében. Neked se ezzel kellene foglalkoznod. Ő már letett valamit az asztalra. Te mit értél el eddig?

2012. febr. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
86%

Nem szoktam írni erre a fórumra, és nem is gyakran böngészem, de most úgy éreztem, muszáj.

Megmondom én mi a helyzet. Az egészet lehet, hogy el sem kell hinni. Több kérdésben is felhozta már a kérdező ugyanezeket az érveket. És mégis, ha ezt tette volna Dani, akkor mi értelme pont egy ilyen kérdést feltenni? Olvassák csak el újra... Ha tisztában van egy ténnyel a kérdező, akkor minek érdeklődne az iránt, hogy ki mit tud a dologról? Na és a "teljesítmény", hogy jön mégis ide?

Nem tudom, ennek valójában mi értelme volt, de Gyurta Dániel egyike azon kevés mai embernek, aki eredményeivel nevet ad a kis országunknak. "NŐKET visz fel", ha így is van, akkor sem egyből Daniban kell keresni a hibát...egy lánynak ez sokkal nagyobb szégyen! Az ilyet sem minősíteném jelzőkkel! Több, mint tíz éve, nap mint nap tizenvalahány kilométereket úszik le azért, hogy egy magyar állhasson dobogón. Hát csináljon amit akar, és köszönjük meg neki, ahelyett, hogy a magánéletébe n kotorásznánk. Amúgy is egy okos, intelligens ember, tudja, mint csinál. Majd ha valaki letett ennyit az asztalra, és jobb ember lesz, és a szabad hónapjait Etiópiában tölti gyerekek etetésével, na akkor vissza lehet ide jönni szidni. Lehet, hogy a sportolóknak, sikeres emberek rendelkeznek egy bizonyos szintű egoizmussal, de VAN MIRE.

Lehet, hogy így 16 évesen nem sok jogom van ilyeneket mondani, de akkor is ez a véleményem,

2012. ápr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
69%
És elnézést a furcsa fogalmazásért, nem egyszerre írtam meg.
2012. ápr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!