Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Gyurta nőket hord szállodákba...

Gyurta nőket hord szállodákba és csalja a barátnőjét, Edinát! Ki mit tud?

Figyelt kérdés
Hallottam Gyurta Dánielről, hogy nagy nőcsábász és az edzőtáborkor, nőket visz fel a szállodába, függetlenül attól, hogy van-e barátnője vagy sem. Ezen kívül azt is hallottam, h eléggé gáz a teljesítménye. Ki mit tud erről? Esetleg érintettek véleménye is érdekelne!

#szex #Gyurta Dániel #Gyurta szálloda #Gyurta Dani barátnője
2011. dec. 13. 23:35
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim válasza:
52%

1. Most ki nem szarja le?

Olimpiai bajnok, ügyes gyerek

2. Ha kiderül, h én vagy valaki második lenne csak, lenne annyi esze, hogy nem áll be a sorba.

3. A sportolók (férfiak) közül rengeteg origázik eb-n,v-b-n, olimpián stb. (Ezt a tesómnak ismerős sportoló mondta, aki kint van az olimpián!) Nem csak ő csinál(hat)ja.

2012. aug. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
Marhára nem érdekel.
2012. aug. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
69%
Gondolom Dani nem ígért neki semmit sem csak egy estés alkalmat, ami több estére sikeredett, de nem táplált a bnődért semmilyen gyengéd érzelmet csak bnőd képzelte bele magát. Bnőd csalódott volt, utálta!!! Előfordul!!! Barátnőd nem egyedi eset. Ezen nem kell kiakadni. Azt hitted, hogy mindenki egyöntetűen fogja majd itt szidni Gyurtát? Hol élsz asszony??? Az meg már a te bajod, hogy nem azt a választ kaptad, amire számítottál. Menj inkább szexelni a pasiddal és felejtsd már el ezt a témát, mert gondolom bnőd sem lett azóta sokkal szűziesebb és Teréz anyás. Pletyka, vagy sem. Nem a te dolgod.
2012. aug. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
78%

1. Az én barátnőm meg már smárolt az egyik Apollós sráccal és még se kezdem el kérdezgetni hogy vajon hány csajjal smárolt már az a srác.

2. Érdekes hogy a Debreceni Sportuszoda egyik úszója vagyok több éve, és egyszer se láttam Gyurta Danit ... hmmmm....

3. Rengeteg embert magadra haragítottál mivel veled ellentétben rengetegen szeretik a magyar úszókat, köztük Danit is!! Sokan nagyra tartják, rengetegen akarnak a barátnője lenni, de ez az ő élete ! Ha ennyire "szívtelen lenne" az arany megnyerésekor nem a családjára gondolt volna és nem küldte volna el az olimpiai arany másolatát az elhunyt vetélytársának ! Először ismerj meg egy embert, csak aztán ítélkezz !!!!!!!!!

2012. aug. 5. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
52%

Előttem szólónál a pont! Egyetértek veled.


(Tegnap 17:24-es válaszoló vagyok)

2012. aug. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
52%

Az előtted lévő vagyok!

Köszönöm:) Van nekem is olimpikon ismerősöm, és tapasztalatból mondom hogy ne ítélkezz ha nem ismered azt akiről szó van ! Elsőre nekem is egy beképzelt, szívtelen embernek tűnt, mert mindig parancsolgatott, ordítozott, szidott mindenkit, de csak segíteni akart ezeknek az embereknek ! Ma már megismertem, és egy kedves, adakozó ember akinek hatalmas szíve van és azért 2-3 olimpia után se szállt el magától:)

Tehát szerintem szállj le Gyurta Daniról, mert azt csinál amit szeretne, körül rajongják őt,és ez így van rendjén:) És nem tudod hogy ezzel több 10ezer vagy akár több 100ezer magyart magadra haragítottál !!

2012. aug. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim válasza:
65%

Most már nem bírom ki, h ne szóljak hozzá. Le a kalappal előtte, akkora sportoló blaaaa blaaaa blaaaa.....

Na de viccen kívül nem akarom én elvenni az érdemeit.

Viszont AZ ÉREMNEK KÉT OLDALA VAN! Ezt ne felejtsétek el! Egyébként pedig a városok, ahol edzőtáborozni szokott: Debrecen, Balatonföldvár, Hódmezővásárhely és Kecskemét. Tessék csak megnézni! Egyébként a debreceni uszoda a kedvenc helye. Mindegyik városban van pár csaj, akinek szól, ha ott lesz pár hétig. Aztán az adott nő úgy dönt, ahogyan akar. Mézes-mázas nagyon normális srác benyomását keltve szedi fel a csajokat, általában azt szokta mondani, h az adott csajjal álmodik minden éjjel, meg úristen ilyen még sose volt, nagy hatással voltál rám, ilyen nagy hatással sosem volt még senki. És már a fene emlékszik miket mondott még! Akkor eléggé hihető volt, ma már csak nevetek magamon, h ezt megkajáltam :D De így jártam, a világ nem dőlt össze, fog még más is hazudni, legfeljebb már nem hiszem el.

Tehát szó, ami szó, jó sportoló, vannak dolgai és nőügyei, meg szeret hazudni is. Kérem szépen, nem kell mindent elhinni neki, én az utóbbi időben már ugyanolyan félvállról vettem őt, mint ő engem, azóta sem keres, de mivel ilyen lett, annyira nem is érdekel már. De hozzáteszem gyorsan, nem kicsit sajnálom, hogy csak duma volt, amiket nekem mondott. De túl szép is lett volna ez...

2012. aug. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
50%

utolsó:

Én komolyan sajnálom, mert ha nem ismersz valakit, akkor hajlamos vagy elhinni. Most így szétnéztem itt, mert ugye minden vele van tele, és más is pontosan ezeket írta. Egyet nem értek...HOGY TUD ÍGY VETÍTENI? :D Interjúkban, TV-ben annyira értelmesnek, szerénynek, intelligensnek és őszintének tűnik...meg van itt olyan, aki azt írja, hogy ismeri és ez mind nem igaz. Már azt hittem, hogy a sok szidást mind egy ember írta. Nem mintha annyira érdekelne, de tényleg nem, de megint ott vagyunk, hogy hogy tud így hazudni és mást mutatni?:D Na ez érdekel. Amit itt leírnak az a tökéletes ellentéte annak, ami mindig látható. Az a szőke nő meg valamiért csak mellette volt évekig...vagy nem tudom.

2012. aug. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 A kérdező kommentje:

Az a szőke nő. Igen! Nevezzük nevén: Edina. A barátnőmmel pont akkoriban volt, amikor volt az Edina is, csak neki meg letagadta.

Intelligens ő, és pontosan tudja mikor mit kell mondani. Az úszásban elért dolgaival nem vág fel, nem ebből a szempontból nagyképű, sőt erről nem is szeret beszélni sem.

2012. aug. 6. 19:18
 40/51 anonim ***** válasza:

Bocsanat amugy, nem tudtam, hogy o Edina, nem akartam 'leminositeni' vagy ilyesmi, csak egy szoke holggyel lattam anno egy ujsagban...

Hat lehet, hogy epp abban a korszakban van, amikor kueli magat, nem akar komoly kapcsolatot, jo. Csak eleg furcsan oldja meg. Utalom ha hazudnak. Egyebkent az biztos, hogy intelligens, csak SZERINTEM ezt eleg rosszul csinalja.

2012. aug. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!