Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Gyurta nőket hord szállodákba...

Gyurta nőket hord szállodákba és csalja a barátnőjét, Edinát! Ki mit tud?

Figyelt kérdés
Hallottam Gyurta Dánielről, hogy nagy nőcsábász és az edzőtáborkor, nőket visz fel a szállodába, függetlenül attól, hogy van-e barátnője vagy sem. Ezen kívül azt is hallottam, h eléggé gáz a teljesítménye. Ki mit tud erről? Esetleg érintettek véleménye is érdekelne!

#szex #Gyurta Dániel #Gyurta szálloda #Gyurta Dani barátnője
2011. dec. 13. 23:35
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:

Neutron :D


Kérdező: nem pletyka, ilyen az élet.

2012. jan. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:

Legalább tudjuk, Neutron mivel üti el üres óráit... :D


Kérdező: miért érdekel ez Téged ennyire?

2012. jan. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
Kedves Cyan nekem van jobb dolgom, nem úgy, mint a kérdezőnek :)
2012. jan. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 A kérdező kommentje:
AZÉRT, MERT KÍVÁNCSI VAGYOK ERRE A GANÉRA, AKI ELINTÉZTE AZ EGYIK BNŐM! És hátha van olyan, aki tud vmit... Ennyi... Ha ti nem tudtok, akkor lehet menni máshová!!! Szevasz!!!
2012. jan. 21. 21:24
 15/51 dirtboy ***** válasza:
69%

/ELINTÉZTE AZ EGYIK BNŐM!/


kije volt barátnőd gyurtának?

mert max akkor intézhette el ha ő volt a barátnője akit megcsalt vagy ha ővele csalta meg a barátnőjét de úgy hogy őt megerőszakolta.

ha nem volt erőszak akkor nincs miről beszélni,eltöltöttek egy szép estés aztán viszont látás.

ez nem minősül elintézésnek csak egy sima egy éjszakás kaland.

2012. jan. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
84%
Megölte a barátnőd? Biztos felidegesítette. Hmm jó fej ez a gyerek és még úszni is tud
2012. jan. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
100%

Neutron +1.

a nőnek meg jobb harcművésznek kellett volna lennie. azért ma már senki ne mondja, hogy gyanútlan volt és hirtelen elintézték. gyanútlanul a lépcsőig nem tudok elmenni az ajtómtól, pedig az csak 3/4 lépés. ergó csak nem volt elég felkészült/képzett. ami meg valamilyen szinten az ő hibája.

és persze részvétem, még ha hihetetlen is, de én minden áldozatot sajnálok. már amennyi sajnálatra egy magamfajta képes.

2012. jan. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
77%

Akkor most 2 verzió van:

1. A barátnőd Edina.

2. A barátnőd az egyik luvnya, aki bár tudott arról, hogy Gyurtának barátnője van, mégis felment vele egy szállodába dugni. Ebben az esetben a barátnőd ne hisztizzen és te se.

Kétlem, hogy az 1. eset állna fenn, mert akkor nem mondaná azt a pasijára, hogy rossz az ágyban, max. akkor, ha nem szereti, akkor meg csak érdekből van vele, tehát megérdemli, hogy megcsalják. Amennyiben a barátnőd az, akivel megcsalta Gyurta a barátnőjét, akkor is szintén sokat elárul a csaj szellemi színvonaláról, hogy egyből arról beszél, hogy milyen az ágyban Gyurtával.

A lényeg: a barátnőd egyik esetben sem jobb semmivel sem Gyurtánál. A különbség annyi, hogy Gyurta legalább a medencében letett valamit az asztalra.

2012. jan. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 A kérdező kommentje:
Na figyelj csak! A sztori az, h ez még régebben történt egy debreceni edzőtábor idején! A bnőm nem tudta, h van bnője, csak utána szembesült ezzel, egy cikk formájában. Az meg a másik, h minden barátnő szokott beszélgetni a szexről. Egy ilyen beszélgetés során került dani szóba... Ennyi a történet! Én meg talán túl kíváncsi vagyok, de ez már az én bajom. Nincs benne a szabályzatban, h itt nem lehet a gyurtáról pletyizni:P :P :P :P :P
2012. jan. 22. 19:49
 20/51 anonim ***** válasza:
81%

Na figyelj. 23 éves vagyok és nő, nem vagyok prűd, szoktunk mi is a szexről beszélgetni, de azért vannak határok. A teljesítmény szerintem valamilyen szinten már magánügy, egyik exemet sem kezdtem el ilyen téren szapulni, pedig volt, akit lehetett volna.

Másrészt meg akkor elég hamar ágyba vitte a barátnődet, ja, vagy az nem gond, hogy könnyen adta magát? Én senki ágyába se fekszek be 1-2 hét alatt. A jelenlegi párom híres zenész, elég sokáig fűzött, de nem feküdtem le vele, csak miután szerelmes lettem belé - ekkor már több mint fél éve ismertük egymást. Ez volt 4 éve. Akit szinte egyből meg lehet dönteni, az ne csodálkozzon rajta, ha csak egy éjszakára kell majd. A párom miatt eléggé rálátok az ilyen helyzetekre, ezeknek a csajoknak a döntő többsége bárkivel lefekszik, aki híres és egy kicsit is bejön neki. Nem gondolkozik, a lényeg, hogy el tudjon vele dicsekedni. Mikor meg rájönnek, hogy ennyi volt, akkor meg csodálkoznak és szidják a pasit, holott az nem ígért nekik semmit. Vagy a másik kategória az, hogy nem is ismerik az illetőt, de beleképzelnek egy csomó mindent - mint a kis buta tinik, akik rózsaszín függönyön keresztül nézik az éppen aktuális tinibálványnak kikiáltott amerikai kis ficsúr poszterét és elképzelik vele az álomesküvőt. Utána meg persze csalódnak. Viszont előtte nem is igazán figyeltek a másikra, elég volt nekik az általuk elképzelt mese. Ha figyelnének, rájönnének, hogy a dolog csak a szexről szól. Valójában nem is ismerik azt, akivel elmentek. Egyik típust sem tudom sajnálni. A második típust eleinte még sajnáltam, de már nem tudom. Mert egy idő után rájöttem, hogy nem is érdekli őket a valódi énje az adott hírességnek, neki csak a szirup kell. Aki nem ilyen, azt egyből ki lehet szúrni - és érdekes mód, azokat egyből máshogy is kezelik.


Más: ki mondta, hogy nem lehet itt erről kérdezni, beszélgetni? Feltettél egy kérdést, kaptál válaszokat. Más kérdés, hogy nem azt kaptad amire számítottál.

2012. jan. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!