Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire jó ez az edzésterv?

Mennyire jó ez az edzésterv?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok 184cm.

Kb olyan 8 hónapja kondizok eddig hetente jártam 3xszor hétfő(mell,hat)

szerdan(láb,váll) és penteken két kar trikó bico, ezekből 4gyakorlatot csináltam fejenkent. Ezzel nem is volt semmi bajom az elmúlt 2 hétig ugyanis kezdett így a kajam szetcsuszni egyre egyre jottek jobban fel a hulyesegek mig amikor elkezdtem tanyer csirke rizs zoldseg, turo, salata volt a kajam minden egyes nap.

Lényeg a lényeg mivel jobb ha naponta megyek le kondi minden nap egy izomcsoportot dolgoztatok meg? Sorrendbe ugy ahogy fent leírtam csak minden napra szetszedve. És 6 gyakorlat + mellette 30-40 perc gyorsabb séta?

Ezzel így mennyivel járnék jobban illetve gyorsabban vissza lehetne hozni a regi énemet “eroteljesebben látszódjon a has mint régen” mert egy kis zsir felszaladt persze kajára vissza terek azért neha neha eszek így is mondjuk tonhalastesztat de csakis napkozben.



2018. márc. 6. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány kg vagy és hány szazalekos a testzsirod?
2018. márc. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
86kg testzsirom foggalmamsincs de tippelnek kene olyan 11% volt szte most van az olyan 14 is
2018. márc. 6. 22:59
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Vagyok

Lehet hogy tul sok lesz akk az edzes...

Az izomnak regeneralodnia kell.

2018. márc. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Jaja, az izomnak regeneralodnia kell (min.2-3nap- vagy több vagy kevesebb, ez az izomcsoporttol függ és a megterhelestol). Én mindent izomcsoportot 1x hetente edzek. Legalabb biztos lehetek benne hogy az izmaim teljesen regeneralodnak. Ennyi eleg, a több csak idopazarlas. Komolyan kezdőként elmentem akar 3szor labazni egy héten , mondtak is de magam is hamar rájöttem hogy tiszta felesleges. Emellett ha szalkasitani akarsz, akkor heti 2-3 intenzivebb kardio:)
2018. márc. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!