Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ilyen gyakorlatokkal és ennyi...

Ilyen gyakorlatokkal és ennyi eddzésel le tudok adni 10 kilót?

Figyelt kérdés

Sziasztok én egy 170cm magas és 75kilós fiú vagyok és le szeretnék adni egy 8-9 kilót március közepéig, ha lehet. Egy héten 3x végeznék el egy ilyen itthoni kardio edzést 35-40percen át kb [link] ezek közül főkép helybe futás és Jump and Step gyakorlatokat végeznék meg még párat kedv szerint ezek közül + heti 5tesi óra általába focizunk kb 1,6-2,5km-ert futok átlagba (már amennyire pontos egy aktivitásmérő) + hetente 2xer konditerembe mennénk (ez nem minden héten).

Hétköznaponként 1400-1500kcal-t vinnék be, hétvégenként 1200-1300at.

így összejöhet március közepéig?



2017. dec. 25. 20:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
igen. Bár a kondizásban nem ártana valami rendszert tartani. ahogy minden másban is. Nem sokat ér az az elhatározás hogy heti 2 kondi de nem minden héten..az kb úgy fog kinézni hogy az első héten 2 kondi, a második héten egy se, aztán egy, aztán egyyáltalán nem jársz.
2017. dec. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

JÉZUS, CSAK A FEMINAHUT NE!

Nem magától a kardiótól fogysz, hanem attól, ha valamilyen módon diétával, vagy mozgással kalóriadeficitbe hozod magad, és a testednek a nem bevitt kalóriákat a zsírraktárakból kell fedeznie.


Amúgy, a kalóriamennyiség amit írtál kb. egy auschwitzi fogoly napi bevitelére emlékeztet, egyél nyugodtan 2000-t, majd ha megállsz a fogyásban, vegyél el 100-at kéthetente.

2017. dec. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hát az azért nem biztos, mert nem tőlem függ :).

Inkább barátoktól, de majdcsak ráveszem őket :D, egyedül nem szeretnék menni :c

2017. dec. 25. 20:31
 4/12 A kérdező kommentje:
feminát csak azért linkeltem, hogy milyen gyakorlatokra gondoltam semmi másért :DD
2017. dec. 25. 20:32
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát a hétköznapi kcal keretet ahhoz mértem, hogy ma kb 1600kcalt vittem be pedig ettem rendesen, még csokit is meg islereket is. Persze ez is csak KB, mert csak kaloriabázis oldalon tudtam kiszámolni az meg elég átlagba veszi a dolgokat szval, lehet volt az 1800 is :D)
2017. dec. 25. 20:35
 6/12 anonim ***** válasza:

65 kilós akarsz lenni ? Mi vagy te ? lány ?


Femina.hu-t olvasol ?


Most már egészen biztos vagyok benne, hogy lány vagy.

2017. dec. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez tetszett xdddd, alapvetően nem vékony akarok lenni, hanem szálkás, és ezért akarnám leadni.
2017. dec. 26. 23:06
 8/12 anonim ***** válasza:
Hogyha ebből a testsúlyodból 10 kilót le adsz akkor valószínűleg nem leszel zsíros, tehát mondhatni szálkás leszel. De csak mint egy fogpiszkáló. Izom nem lesz rajtad az tuti. Sovány pasin a kockahas kb annyit ér mint kövér nőn a nagy mellek :D
2017. dec. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy fogpiszkáló leszek 5 év karate azért van a hátam mögött, és itthon is mindenben segítek (értsd fát hordani stb) Széles a vállam és a hátam is, szóval ettől nem félek :D
2017. dec. 27. 10:27
 10/12 anonim ***** válasza:

kérdező... 65 kiló az fogpiszkáló... tökmind1 mivel magyarázod. :D


Férfi minimum 80 kg.

2017. dec. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!