Fekvenyomás? Ha csak a Fekvenyomást végzem mell edzésre akkor hány sorozat legyen? 18/F
Igen jobb 2 vagy 3 fele osztani azt a 10-12 sorozatot.
Nem gáz,ilyen az edzésem. Az hogy mindenki bohóckodni jár le,5 percenként új gyakorlatot csinál attól még nem az a normális szerintem.
Köszönjük utolsó, képzeld ezt csinálta a Bulgáriai Súlyemelő csapat is, mielőtt szanaszét aláztak mindenkit a versenyeken. Lehet mondani hogy dehát kox, de ott a versenytárs is koxolt mind.
48 óra után regeneralodik a mellizom, heti 3x4 sorozat fekvenyomás teljesen bírható, van olyan szint ahol ez kevés is.
De basszátok meg... itt nem koxos élsportolókról beszélünk, és adunk nekik tanácsot, hanem átlag emberekről, akik talán még életükben nem fogtak vasat a kezükben.. Fogalmad sincs, mi különbség van egy naturál és egy nem naturál regenerálódásában..
"Ha csak a Fekvenyomást végzem mell edzésre"
Ebből következtetni tudunk, hogy a srác valszeg nem erőemelő.. Igen nagy különbség van egy erőemelő és egy testépítő edzés között. Egy erőemelőnek fekvenyomó edzése van, ez egy sportág, amelyben az a lényeg, hogy minél több izomcsoport kapcsolódjon be a nyomásba, minél több technikával.. Egy testépítő melledzésen a lényeg, hogy egyszerre 1 főizom kap terhelést és lecsökkentsék a segédizmok munkáját..
Én is azt a véleményt osztom, hogy az erőemelő gyakorlatok nagyon jó alapok, így a mell edzést fekvenyomással, a lábat guggolással, a hátat felhúzással kell kezdeni, majd az edzés további részében részben más szabad súlyos gyakorlatokat, részben gépeket használni az adott izomcsoport maximális izolációja érdekében..
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!