Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megpróbáljam jövő héten...

Megpróbáljam jövő héten mégegyszer a maxolást?

Figyelt kérdés

Ma kellett volna 200 kilót felhúznom.A 180-nál még nem is erőlködtem.A 190 is kiment ,csak egy semmitérő gurtni van a teremben,amit nem is tudom,hogy kell feltenni és szépen elengedett a gyengébbik kezem,ami miatt nem volt meg a lockout.Akkor megdpróbáltam mégegyszer,de nem ment,mert már éreztem,hogy beszarok vagy kijön az aranyerem ha felhúzom.Kicsit félek is,hogy nem e jött ki.Ez a felesleges erőlködés sok energiát elvett.De felraktam még 10 kilót és megkérdeztem,hogy kell rendesen felkötni a gurtnit,egy gyerek magyarázta negyed órán át,de végül nem sikerült felkötni.Ezalatt is sok energiám elment,mentális felkészülés nélkül nekifeszültem a 200-nak,persze,hogy nem sikerült.

De nem volt olyan nehéz a 190,jövő héteh megpróbáljam a 200-at?Vagy mit csunáljak?Legyen 2 hét ilyen formába hozó blokk és nyomjak 3x3-akat meg 5x1-eket?És majd december közepén mégegyszer nekifeszüljek a 200-nak?



2016. nov. 30. 20:03
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
A teremben így is én vagyok a legerősebb a felhúzásommal.Csak a régi nagyok,akik már inkább kinézetre edzenek vagy csak ritkán jártak húztak fénykorukban 210-et.De én nagyon gyenge voltam,tesiórán összeroskastam egy 50 kilós gyerek alatt,amikor fel kellett venni a hátamra.Ez volt 9.-ben.Most felhúztam 190-et.De úgy érzem,hogy menne több is,legalább a 195.Van e értelme megpróbálnom jövő héten újra?
2016. nov. 30. 21:38
 12/17 anonim ***** válasza:
Mit mondtam én múltkor neked, hogy mennyi fog menni? :D
2016. nov. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Na de akor szerintetek lenne e értelme jövő héten megoróbálni újra?Most már tudom milyen a maxolás,nem félek a súlytól.Jobban rákészülök mentálisan,veszek egy rendes gurtnit.Mondom a 190 nem volt olyan nehéz,a 172.5-ben az 5. ismétlés nehezebben ment.Ha nem cseszek el fél órát (s ezzel az energiám)hogy rájöjjek,hogy kell feltekerni a gurtnit meg nem egyből a 200-ra megyek,hanem mondjuk a 195-re,akkor kiment volna szerintem
2016. nov. 30. 22:39
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor is megpróbálod, ha 30an mondjuk neked, hogy ne csináld. :)

Amúgy próbáld, ha jól esik, ártani nagyon nem árthat.

2016. nov. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

átlag ember 80-100 kilóig tud felhúzni.

egy atlag kondisnak talán megy megy de a 200 kg az már picit komolyabb kategória.

2016. dec. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha már megy a 190x5 akkor próbáld meg a 200-at. Feleslegesen ne terheld a derekadat. Időd mind a tenger.
2016. dec. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
*mint a tenger
2016. dec. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!