Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy érhetem el ezeket az...

Hogy érhetem el ezeket az eredményeket így? Lehetséges? 22 l

Figyelt kérdés

Tudom hogy nincs helyi fogyás, de a hasamról szeretnèk lefogyni, a fenekemet formásítani, a combomat meg feszesíteni.

Nem nagyon értek hozzà hogy foghatnék hozzá.

Ha nem járok konditerembe mert jelenleg nem engedhetem meg magamnak, és betartok egy fajta diétát ameddig el nem érem a célt, viszont vagy minden nap pl egy gyümölcsös joghurtot vagy egy csokit... vagy pedig heti egyszer megeszek valami ilyesmit az úgy jó lehet?

Plàne a hasammal van a problèma. Milyen gyakorlatokat ajànlotok hogy lemenjen az a zsír réteg róla?

És a többire esetleg tudnàtok mondani valami hasznos gyakorlatot?

Köszönöm a segítséget

(Sajnos még tényleg nem tiszta ez az egész)



2016. nov. 1. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Guggolás + plank.
2016. nov. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hogy hogy nem negedhetsz meg magadnak 4-5 ezer forintot hogy elmenj kondiba ? ... nem értem.

Kcal számolj legyen deficitben kezdetben -250 ha nem megy a fogyás -500 stb. Egyél fehérjét 1-1,5g-ot testsúlykilónként ha kondizol 2g-ot. Egyél jó szénhidrátokat valamennyit egy kisomega 3-at meg amit akarsz... csokit,joghurtot. Felülés,lábemelés,tolcókodás,guggolás ilyesmiket csinálj hogy izmosodj. fogyához csak kajára kell figyelni.

2016. nov. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kapszula, a sárga
2016. nov. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokmindent lehet csinálni ahhoz, hogy formásodj konditerem nélkül is: pl biciklizés (igen, télen is) de pl olyan egyszerű dolgokra is gondolok, hogy lépcsőzés a lift helyett (főleg, ha 2-3 fokonként veszed a lépcsőket, felmész kétszer a tizedikre és másnap majd érzed, mennyire is hatásos dolog ez !! ) Mondanám az úszást is, de ilyenkor már az uszoda is pénzbe kerül, futást pedig az izületek védelme érdekében nem javaslom. Mostanában sokfelé épülnek ilyen kondi-parkok, felétek nincs ilyen?
2016. nov. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!