Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem megy le a hasamról...

Miért nem megy le a hasamról a zsír?

Figyelt kérdés
Elkezdtem szálkásítani, már végén járok, még kb. 4-5kg le kell adnom.Látszik szálkásodtam mindenhol, de a hasam ugyan akkora. Ez miért van? Tudom nincs helyi zsírégetés, de lehet azért mert hasra nem edzek, vagy teljesen más okból?

2016. máj. 25. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem a has és derék környékéről megy le a legnehezebben a zsír, általában ez a szálkásítás legvégén szokott bekövetkezni. De az hogy semennyi nem ment le onnan, az kicsit furán hangzik, valamennyi biztos lement onnan is, csak kevesebb, és nehezebben vetted észre. Azért edzél hasra is.
2016. máj. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Cortez70 ***** válasza:
Genetika. Így jártam èn is, onnan megy le utoljára.
2016. máj. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél igy van akinek van hasa. Diéta közben vagyok és a hasamon kivül mindenhol látványosan csökkent a zsir de a hasamról is ment le sok már tudok feszesebb pólókat is felvenni. Egyébként tavaly épp diéta után mentem nyaralni, de még volt hasam és zsir is rajtam és ott egy kajától hánytam és fostam, 2 napig szinte semmit nem ettem. Na akkor nagyon szépen lement hasról is, igaz izmot is vesztettem,eltartott pár hétig mig visszahoztam a formát. De lehet nem lenne hülyeség néha egy két napig csak fehérjét és vitaminokat enni diéta alatt nulla szénhidráttal.
2016. máj. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!