Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy tudom eltüntetni a...

Hogy tudom eltüntetni a hasamról a zsírt?

Figyelt kérdés
Mozgás/diéta? Milyen fajta?

2014. aug. 10. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Szálkásító diéta és heti minimum 3-4 aerob edzés, pl kocogás, bicajozás, stb.
2014. aug. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Bármi féle mozgás :) 100% h jóó meg este ne egyél :P + ha szereted csokit meg szénhidrátos kajákat ha ettél,mozogj utána :D
2014. aug. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az hogy este ne egyen az nem teljesen igaz
2014. aug. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az este ne egyél elég nagy hülyeség mert a napi kalória bevitel számít. Ha valaki pl. a harcosok étrendjét kőveti és este eszi meg a napi kajaadagja nagy részét és napközbe alig eszik de kalória minuszban van akkor úgyanúgy fogyni fog mint aki napi hatszor eszik kevesebbet. Kérdező olvasd el a sárga kapszula című könyvet!
2014. aug. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem az esti evés vagy nem evés számít, hanem a napi összesen bevitt tápanyagmennyiség.
2014. aug. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2014. aug. 10. 22:21
 7/9 anonim válasza:

3 gyerek után a hasamon maradt egy csomó felesleg, minden másom ugyanolyan sovány volt, mint előtte. :)

Este ettem sok nasit, itt a gép előtt ülve. :/

Aztán nekiálltam, és este nasi semmi, vacsi 6-kor, semmi szénhidrát, ha éhes voltam, felkockáztam egy paprikát, azt "nasiztam".

Milyen érdekes, le is ment a hasamról a háj... :)

80%-ban a kajáláson múlik a dolog, csak 20% a mozgás.

Sok sikert a megvalósításhoz, bármilyen módszert is választasz! :)

2014. aug. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó nem attól fogytál le mert nem ettél este semmit hanem mert kalória decifitbe voltál tehát több kalóriát égettél el nap közben mint amennyit megettél, teljesen mindegy hogy mikor eszel a lényeg hogy mennyit
2014. aug. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek:)
2014. aug. 11. 19:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!