Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudom eltüntetni az...

Hogyan tudom eltüntetni az hasamról a felesleget?

Figyelt kérdés

van a hasamon/derekamon olyan 3-4 kiló felesleg. Hogyan tudnám eltüntetni? Nem akarok kockahasat (persze nem lenne baj :D) csak hogy leadhassam teljesen?

felülés, hasprés segít ezen?

Valakinek valamilyen tapasztalat?

köszönöm

24/F



2013. júl. 30. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudsz csak hasrol fogyni.Nincs helyi zsir egetes kell egy jo etrend magas feherje es alacsony szenhidrat bevitelel lefogyhadsz.E melett legyen hetente 3 ugy nevezett aerob edzes(bicajozas lepcsozes futas) 40-50 perc.Ha ezeket betartod akkor par het mulva lemegy a felesheg nem csak a hasrol!
2013. júl. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

A hasprés felülés stb. ezekkel csak imosítod. Etz akkor jó ha már vékony a hasad persze azért most sem árt.

Ne egyél szénhidrátot és mozogj sokat.

2013. júl. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Minden nap felteszi valaki ezt a kérdést és mindig el van mondva, hogy helyi zsírégetés NINCS. Tényleg ilyen nehéz azt a keresőt használni?
2013. júl. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

mondanátok egy pár kaja tippet? mit kéne enni és mit nem konkrétan

az a baj hogy a futást nem bírom, hamar kifulladok :S

2013. júl. 30. 17:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz mozogni akkor szerintem hagyd az egészet a francba!
2013. aug. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nem azt mondtam hogy nem akarok mozogni, hanem hogy a FUTÁST nem bírom...

nem kell fiforgatni az ember szavait.

2013. aug. 1. 12:16
 7/8 anonim válasza:
Este 6 utan ne egyel mar semmit. Ne egyel kenyeret, krumplit, tesztat, rizst, cukros dolgokat(edessegek)szensavas es cukros italokat.Egyel ,halat, tojast, zoldseget.Gyumolcsbol banant es szilvat se egyel.
2013. aug. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
En modellkedem es igy adtam le a felesleges kilokat. Nem mozogtam mellette szinte semmit. Mondjuk en azert mert foleg izombol kellett fogynom.
2013. aug. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!