Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hiába fogytam már 11 kg-ot, a...

Hiába fogytam már 11 kg-ot, a hasamról miért nem megy le a zsír?

Figyelt kérdés

Szálkásító diétával és napi rendszeres mozgással már sikerült 11 kg-ot leadnom, viszont a hasamon még mindig maradt zsír, és úgy néz ki hogy arányaiban még mindig ott van a legtöbb, máshol már szinte nincs is, max. még deréktájon egy minimális.

Mit lehet még tenni, hogy onnan is lejőjjön? Hasgyakorlatokat is végzek, hetente 3x 90-et.



2014. aug. 23. 11:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A genetika határozza meg, hogy honnan milyen ütemben fogysz, erről nem tehetsz és nem is lehet ellene tenni semmit.

Azt tudod tenni, hogy kitartóan folytatod és türelmesen megvárod, míg onnan is lemegy.

2014. aug. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

De biztos van valami módszer, amivel a hasnál is fel lehetne gyorsítani a zsírégetést.

Persze, kivárom én türelmesen csak mire onnan lemegy, máshol meg már csont és bőr leszek.

2014. aug. 23. 11:38
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet egy bizonyos területről fogyasztani a zsírt, erre nincsenek külön gyakorlatok. Folytasd a diétát és talán kicsit kardiózz többet. Általában a hasra megy először fel a zsír és onnan is jön le utoljára, szóval akkor fog a hasadról lemenni ha mindenhonnan máshonnan is lemegy.
2014. aug. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem érted hogy NEM LÉTEZIK ILYEN? A tested hatarozza meg honnan fogysz. A hasgyakorlatoknak meg semmi köze a zsírréteghez. Amúgy ha valamiből 90-ezt csinalsz akkor nehezítsd mert túl könnyű


"Addigra mashol csont és bőr leszek"

Majd megizmosodsz utana.

2014. aug. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Helyi fogyás tudom hogy nincs, de helyi célzott zsírbontás viszont van tudtommal. Bizonyos kozmetikákban végzik is, de gondoltam arra is, hogy mondjuk jackuzziban is meg lehetne próbálni. Ilyesmire gondolok, hogy valaki próbált-e már?
2014. aug. 23. 11:59
 6/14 A kérdező kommentje:
Miért kellene nehezítenem? Most emeltem a héten 70-ről 90-re.
2014. aug. 23. 12:00
 7/14 anonim ***** válasza:

Majd beindul egyszer a fogyás.

Ezek a kozmetikai dolgok hülyeségek.

2014. aug. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

A fogyás beindult szépen, nem azzal van gond, hanem hogy hasról nem akar fogyni.

Nem hülyeség, keresztanyának csinálták a combján és a hasán és látható volt az eredmény eléggé látványosan. De ez nem leszívás, meg plasztika, csak helyi zsírbontás!

2014. aug. 23. 12:22
 9/14 A kérdező kommentje:
Elektromágneses rezonanciával stimulálják az adott zsírszövetet.
2014. aug. 23. 12:28
 10/14 anonim ***** válasza:

Persze..


Valójaban kiszarítjak belőle a vizet amiert egy darabig tényleg összemegy egy kicsit de zsírból nem fogsz fogyni. Ha ez tényleg letezne akkor vilagszínvonalon bejelentett tudomanyos hír lenne..erdekes módon egyetlen sportorvos vagy szakertő nem tamasztja ala ezeket..vagy a vilag legszalkasabb emberei a testépítők se hasznalnak ilyet

A méreganyagok persze szabadon szétterjednek belőle a testedben de hat ez gondolom nem zavar.


Arról nem is beszélve hogy utana par het alatt visszajön az a keves vagy több is mert elkezdesz enni.

Sajnos s mozgas es dieta megkerülhetetlen.

2014. aug. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!