Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelés közben le lehet...

Tömegnövelés közben le lehet dolgozni a hasamról a pluszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Október óta tömegnövelésen vagyok. 173cm magas vagyok és 61kg voltam. Most 63kg vagyok és szépen folyamatosan erősödöm. Jumbo Professionalből 100g-t iszom edzés után. Látszik is az eredmény. Viszont azt be kell valljam nem kardiózom és fehérkenyeret is eszem. A hasamon és az oldalamon zsírosodom. Az lenne a kérdésem, hogy ha felhagyok a fehérkenyérrel és heti 2x mostantól kardiózni is fogok, akkor lemegy ez a plusz és lapos lesz a hasam.

Köszi előre is



2014. máj. 18. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudsz egyszerre zsírt leadni és tömeget növelni. Más-más étrend kell hozzá.
2014. máj. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehetetlen. Tömegnöveléshez kalória pluszos étrend kell, ahhoz, hogy zsírt adj le pedig kalóriadeficites. A kettő együtt nem megy.
2014. máj. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ha kezdesz szalonnásodni, akkor valószínűleg túl magas a kalóriabeviteled. Vegyél vissza a szénhidrátból egy kicsit és talán elhagyhatnád a fehérkenyeret is.

Figyeld a tested reakcióit és tudni fogod, hogy mekkora a szükséges ch mennyiség.

Például én már 5g/tskg-tól elég rendesen kezdek zsírosodni, viszont más meg ezzel szálkásít.

2014. máj. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Ha te 8-9 honap alatt 2kg-ot tudtal felpakolni es folyamatosan erosodtel akkor lehetetlennek tartom hogy számottevo zsirosodas legyen a hasadon es az oldaladon. Egyszeruen lehetetlennek tartom.
2014. máj. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Azt hiszem visszaveszek a szénhidrátmennyiségből és megpróbálom a kenyeret is elhagyni. Bár ez nehéz lesz mert nagyon szeretem...

Alapvetően amikor 61kg voltam akkor is volt egy kis plusz a hasamon, persze nem feltűnő. Ez egy kicsit gyarapodott.

61kg-n fekve 30kg-t nyomtam most 63kg-n 50kg-t nyomok és lassan növelem is tovább.

2014. máj. 19. 13:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!