Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnék leadni egy kis...

Hogyan tudnék leadni egy kis zsírt a hasamról úgy, hogy közben a szervezetem ne bontsa le a már kemény munkával megszerzett izmokat?

Figyelt kérdés

Eddig egész szépen haladtam a fejlődésben, de sajnos jött rám némi felesleg is. Inkább csak hasra. Fél év alatt 65 kg-ról 80kg ra nőtt a súlyom. De ebből lett bőven a hasamon is. Jön a nyár és mostmár le kéne dobni a felesleget :)

Tudom, hogy nincs tömegnövelés és zsírégetés egyszerre. De akik jobban jártasak a témában azok véleményére lennék kíváncsi.



2014. ápr. 29. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Szálkásító diétával és aerob edzésekkel a súlyzós mellett. Kis izomvesztés lesz egyébként naturálban.
2014. ápr. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát az edzés maradjon ugyan úgy mint eddig, csak az étrenden változtassak + aerob?
2014. ápr. 29. 19:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Így van. Próbáld a nagy súlyokat tartani.
2014. ápr. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az edzés utáni dextróz az maeadhat ugye? Abból tudomásom azerint nem zsír lesz. És köszi a válaszokat.
2014. ápr. 29. 19:41
 5/5 anonim ***** válasza:

A napi össz ch számít. Van aki tesz az edzés utáni shake-be, de akkor bele kell számolni a napi bevitelbe.

Én glutamint használok diétában a protein mellé.

2014. ápr. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!