Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Azt mondták a boltba hogy ne...

Azt mondták a boltba hogy ne szedjem minden edzés nap a hot blodd-ot mert hozzászokna a szervezetem, ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
hetente 5-6-szor edzek mivel minden izomcsoportot külön napra teszek, ha nem kell szednem minden edzésnapon akkor hányszor szedjem ?
2013. nov. 13. 15:36
 1/7 Valter6672 ***** válasza:
Nem érdemes mindig szedni, mivel a benne lévő koffein pörget meg rendesen és ahhoz egy idő után hozzászokik a szervezeted és mindig több kell belőle, hogy érezd a hatást. Én hetente 1x 2x szoktam szedni, attól függ mennyire van kedvem/erőm edzeni.
2013. nov. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. Használd minden nap, max 6 hétig.

2. Használd heti 1-2 alkalommal folyamatosan.

2013. nov. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 dirtboy ***** válasza:
igaza volt a boltosnak és nem csak a hot ilyen de minden stimulás olyan hogy meg szokhatja a szervezet.
2013. nov. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy idő után a koffein függőséget okozhat, és már nincs is igazi hatása.
2013. nov. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sajnos ez igaz nagyon hozzászokik a szervezet én kb másfél éve iszok edzés előtti no fokozot hetente 5ször legalább és már hiába veszek bármit egyik sem hat,szerintem nincs olyan no fokozo amit ne probaltam volna ki de már egyik se igazi,most az assault van 730gramm kb 2hét alatt elment az egész...
2013. nov. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D és hogy ha folyamatosan használnám heti 1-2 alkalommal akkor úgy csináljam hogy mindig másik izomcsoport edzése előtt menjen pl: első héten mondjuk csak mell ill bicepsz előtt iszom második héten mondjuk láb meg hát stb...??
2013. nov. 13. 17:26
 7/7 anonim ***** válasza:
tök mindegy,akor ha ug erzed nehez napod volt faradt vagy,illetve azoknal a testrészeknél amiket nehezebben tudsz edzeni
2013. nov. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!