Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudok hatékonyan zsírt...

Hogyan tudok hatékonyan zsírt égetni a hasamról?

Figyelt kérdés

18F

Nemrég volt az osztályban testzsírszázalékmérés. Nekem 13% lett.

Van egy osztálytársam aki ki van gyúrva mert workoutozik,eresek a karjai stb. rajta úgy eloszlik az a kevés zsír és így látszik szálkásnak.

De nekem viszont szerintem a 13ból 8 a hasamon van. A hasam alsó részén a legnagyobb az úszógumi. Pedig amúgy vékony vagyok szóval nemtudom hogy van ez.

Hogy lehet hatékonyan zsírt égetni ebben az esetben?

Futni szoktam,de nem igazán érek vele el semmit,csak hogy a lábam izmosabb lesz ami már így is eléggé az,meg jobb lesz az állóképességem és ennyi.

Olvastam hogy edzés közben is zsírt égetek de nekem még eddig az 1 év alatt nem tűnt fel hogy így lenne.

Szüleimmel élek szóval nem igazán válogathatok hogy mi legyen a kaja,mert nem raknak elém testépitoknek szánt étket hanem az általános kaják vannak pl rakott krumpli,fasírt,spagetti,főzelékek...szóval nem diétára szánt kaják.

Teljesen tanácstalan vagyok.



2016. márc. 1. 21:33
 1/8 A kérdező kommentje:
És ennek a kigyurt osztálytársamnak is 13 lett a testzsírszázaléka.
2016. márc. 1. 21:37
 2/8 anonim ***** válasza:
Pontatlan a mérés is, semmi értelme, diéta+aerob edzés kéne, helyi zsírégetés nincs, de ezt a részét neked kell megoldani ezek szerint.
2016. márc. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem anyádéktól függ a kaja, te is meg tudod csinálni. A futástól meg nem lesz izmos lábad.

Töltsd le a Sárga Kapszula c. könyvet.

2016. márc. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát nem vagyok egy nagy gordon ramsey.

Egy komplett ebédet,vacsorát azért nemtudok megcsinálni.

2016. márc. 1. 21:44
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem 10 et mertek mikor 2 honap hasmenes utan kezdtem jol lenni szerinted mennyire voltam szalkas? Most van ugy 15-17 korul

Es 13% al kocka hasadnak kene lennie

Ja es mert nem kerdezed meg az osztalytarsad?

2016. márc. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A rizsfőzéshez és csirkesütéshez kvanagy tudás kell, igazad van.
2016. márc. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Meg mosod a csirket raksz ra egy fedot es meg varod amig elparolog a gazon a leve

Nem kell vizet se ala rakni enged eleget

Rizsre 2-3x os vizet raksz a zoldseget meg kb ugy hogy ellepje a viz

Ha en meg tudom csinalni barki megtudja

2016. márc. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
15 évesen magamnak csinálom a csirkét rízst tojást azaz az kajat
2016. márc. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!