Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek az ürgehús,...

Szerintetek az ürgehús, sündisznó, éti csiga, varjú, fácán stb milyen lehet testépítés szempontjából?

Figyelt kérdés
Van egy roma ismerősöm, otthon edzeget .Ha hó végén elfogy a családi akkor ilyeneket esznek.Formára nem nagy darab , de szálkás.Átlag ember fizikumától lényegesen jobb.Nem toroololó kérdés , komolyan kérdezem!
2016. máj. 17. 19:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Érdekesség képpen még leírom , hogy ilyen betonból öntött "tárcsákkal" edzenek.Rendes rúd helyett vastagabb vasrúddal nyomják.Vannak kézi , egykezes súlyok is , állvány, házilag épített fekvenyomó pad , ferde pad stb. Egy nyári konyha szerű lepukkant melléképület, egy garázs , meg az udvar egy része van berendezve "teremnek" ."Purtihoz" képest szerintem jól meg van csinálva, egy jópár roma jár oda a gödröből edzeni.
2016. máj. 17. 20:46
 12/14 anonim ***** válasza:

Átlagosan minden állat húsában van 20gramm fehérje / 100 gramm...

Én már évek óta így számolok, nem nézegetek utána külön külön...

Pontyot, harcsát, kárászt dzoktam enni, leggyakrabban karászt, nálunk azt lehet fogni a patakban :)

Fáncánt és mezei nyulat is eszek néha.

De ettem már kíváncsiságból tengeri malacot, az kb nyúl hús...

+ mikor még élt nagypapám, ettem galambot és varjút is...

Borsod megye...

2016. máj. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Cortez70 ***** válasza:
Tökmindegy, hogy milyen kinézetű eszközzel edzenek, ha az megfelelő.
2016. máj. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#10: Az jó, ha akkora törpék vannak. Mifelénk már lassan átmennek mikroorganizmusba. Van valami betegség amitől "elkorcsosodnak". Tájidegen faj, tulajdonképpen nem lenne idevaló. Amikor behozták csak azt nézték, hogy az eredetileg is él a mérsékelt övben, de nem folytattak mélyreható kutatásokat a betelepítői. Szóval idővel összemennek. Az 50-es években még üdítős üveg nagyságúak voltak. Egyébként nagyon finom húsa van.
2016. máj. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!