Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek az ürgehús,...

Szerintetek az ürgehús, sündisznó, éti csiga, varjú, fácán stb milyen lehet testépítés szempontjából?

Figyelt kérdés
Van egy roma ismerősöm, otthon edzeget .Ha hó végén elfogy a családi akkor ilyeneket esznek.Formára nem nagy darab , de szálkás.Átlag ember fizikumától lényegesen jobb.Nem toroololó kérdés , komolyan kérdezem!
2016. máj. 17. 19:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A vad hús is jó, nincs agyontápozva..én szoktam enni az őz húsát és a fácán mellét is. Lehet egy kicsit "rágósabb" de legalább "natúrabb".
2016. máj. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Teljesen jó. Őzet szoktam néha enni. Egyébként beszarás mit meg nem esznek a cigányok, régen mentek körbe a falvakban dögöket kérni. Szerencsétlen védett ürgék.
2016. máj. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az nem zavar senkit, hogy ezek többsége védett állat? Persze mit várunk, majd még dolgozni megy és megveszi magának pénzért a húst..
2016. máj. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hát igen , itt lent alföldön így nyomják.

Múltkor beszéltem vele , mondta , hogy hány ( nem emlékszem pontosan) fácán tojásból csinált rántottát reggelire.Ürgét meg megsüti.

Volt idő mikor együtt dolgoztunk nyáron szezonális munkán és hozta megával a sündisznó pörköltöt.Legalább is azt mondta , hogy az.Megkóstolni nem volt gusztusom.

Patakból , meg cigánygödör szélén lévő koszos tóból fogják a törpeharcsát meg a compót , stb halakat.Út mellett ha elütött állatot( vadat) talál ami viszonylag még nem régi hazaviszi megfőzik.

Tisztelem benne , hogy családi pótlék mellett eljár melózni meg nem az az "agyonverlek magyarparaszt" fajta .A fizikumát meg meg a kitartását irígylem,akármit is eszik. .

2016. máj. 17. 20:11
 5/14 anonim ***** válasza:

Egyszer én is találtam éppenhogycsak elütött, majdnem ép friss, meleg fácándögöt... Az esetleges lightosabb apokaliszisra felkészülés jegyében meg is ettük. Sovány szárnyas ez is, úgyhogy annyira nem ízlett, de fehérje azért volt benne. A boltinál tuti jobb.


Én inkább szarvast eszem, de azt meg kell vennem :)

2016. máj. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Amugy hihetetlen, ha nem lenne pénzem inkább ennék fehér kenyeret magába, minthogy út széli elütött állatot egyek
2016. máj. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én a sünt nem enném, se az ürgét. Fácán jöhet. :)

De amúgy ebből biztos nem keveset kell megenni, mert egy varjú azért nem egy Terodaktilusz, ha érted mire gondolok...

2016. máj. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Cortez70 ***** válasza:
84%
Sast eszek vakonddal, teljesen megfelelő. :)
2016. máj. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Amúgy ott létezik még normál méretű törpeharcsa? Mert amit én fogtam utoljára az 3 centi volt :D
2016. máj. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok hozzászólást!

Tenyeremtől nagyobbakat szoktak fogni törpe harcsából.Falu szélén folyik egy sebesebb folyású patak , abból meg ( lehet hülyeséget mondok , nem vagyok horgász) csukát fognak( vagy legalább is úgy tudom azt , volt vagy 60 centi hosszú a hal) ilyen lelógatott drót hurokkal.Fentről nézik és mikor beúszik a hal a hurokba kikapják.Ezt a műveletet már többször láttam.

2016. máj. 17. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!