Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék még több izmot...

Szeretnék még több izmot magamra, nem riadok meg a legális poroktól. Mennyi idő?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, birkózom 5 éve, edzésen van erősítés, és meg is erősödtem, de bőven jöhetne rám még izom. 82 kg vagyok, egy 4-5 kg felesleggel. Heti 6 edzésből kettőre járok csak úgyhogy lenne időm konditerembe járni, kb mennyi idő amíg meg rendesen meglátszik mondjuk a heti 3 terem ? Júliusra mondjuk lehetne már látni a változást ?

2016. máj. 16. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha rendben van az étrended, és mellé kitartóan edzel, akkor két hónap múlva egy kicsi változás lesz. De nem túl jelentős
2016. máj. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Cortez70 ***** válasza:
12%
Pàr hónap alatt is látszik eredmèny, de egy komolyabb forma az èv-èvek melója. Ètrended legyen.
2016. máj. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem inkább járj el heti 5 birkóra. Bár ízlés kérdese, én ezt szebbnek és emberibbnek látom: [link]


Mint egy sz***rrá kokszolt testépítőt.

A birkózóknál rendszeresen ott lehet maradni edzések után erősíteni. Élj a lehetőséggel. Ne költs külön kondibérletre, inkább rakd rendbe a kajádat.

2016. máj. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Cortez70 ***** válasza:
51%
Naturál testépítő is van. Az meg szubjektív, hogy kinek mi a jó forma.
2016. máj. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
8%
Engem azért a porok elriasztanának picit.
2016. máj. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze, van. De az, hogy "nem riad vissza a poroktól" nekem sanszos, hogy az első tömegnövelőnek nevezett cukorbombát megveszi amit rásóznak. Ami egyébként minden küzdősportoló legnagyobb ellensége. Minden megy rá csak izom nem. Nagyobb lesz de nem izmosabb. Edzéseken belassul, ráadásul a szálkás testet is elrontja. De ezt te is jól tudod.
2016. máj. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Cortez70 ***** válasza:
12%
Én nem is írtam, hogy vegyen tömegnövelőt. Étrendet írtam. Cukor nem kell szerintem sem.
2016. máj. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pedig neha vigyázni kell az alattomos poroktól, főleg a szoba sarkában
2016. máj. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Birkó teremben tényleg vannak amúgy eszközök, én ott maradnék edzeni. Porból elég a fehérje por, edzés után. Más nem kell. A tömegelő az cukros, de már írták is.
2016. máj. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!