Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most kezdem el az edzest...

Most kezdem el az edzest teremben az lenne a kerdesem hogy csinalnak nekem kulon edzes tervet es kulon tomegnovelo etrendet mert nagyon sovany vagyok ezt 2 honaponkent valtoztatni kell vagy hogy mukodik? Aki ert hozza kerem irjon ide

Figyelt kérdés
Aki ossze allitja nekem az etrendem azt mondta hogy 1-2 honaponta ezzen valtoztatni kell nekem peddig nincs minden honapba plusz annyi penzem hogy uj etrendet csinaltassak ! Aki ebben a korben mozog es tudja hogy ez hogyan is mukodik az etrendel es az edzestervel kapcsolatban az kerem szepen segitsen !

2015. szept. 7. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen csinálnak, ha megfizeted, ingyen nem dolgozik senki.


Ha nincs pénzed, akkor írj be a google-ba 3 szót:

- alapismeretek

- sárga kapszula


+ feladat: magyar helyesírás elsajátítása!

2015. szept. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem azert kertem segitseget hogy a helyesirasomat elemezgesd ugyhogy lehet akkor takarodni kossz a semmit ;)
2015. szept. 7. 17:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy a lányeget hámoztad ki a mondandómból, igazán elismerésre méltó teljesítmény.
2015. szept. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!