Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez megfelelo tomegnovelo etrend?

Ez megfelelo tomegnovelo etrend?

Figyelt kérdés

72kg vagyok.

1.étk.:100g zab 100g túró

2.:80g rizs 100g csirkemell 1nagyobb paradicsom

3.80g rizs 100g csirkemell brokkoli

4.5tojas 100g teljes kiőrlésű puffasztott buza szelet paradicsommal

5.150gnatur yoghurt 100g turoval


2015. aug. 24. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
A szénhidrát kevésnek tűnik. Plusz rakjál bele zsírt, elsődlegesen lenmagolajat, vagy halolajat.
2015. aug. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor Estére egy kanál lenmagolaj pluszba es Napközben a 2 adag rizs Szerinted eleg ha a fozotasakos 2x125grammos verziót vennem?
2015. aug. 24. 17:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Fehérje nagyjából jó bár lehetne egy nagyon kicsivel több ha 72kg vagy. Olyan 150g jó lesz.

A szénhidrát szerintem kevés, de nem tudom pontosan mennyire vagy sovány, de nyilván ha tömegelni akarsz, akkor az vagy, úgy kb. 420 - 490g között találd meg magad. Ha ezt betartod akkor biztosan tömegelni fogsz, bár én a zsirosodás miatt aeroboznék is.

Ha nem sikerül a napi fehérje és szénhidrát, akkor vegyél kiegészitőket, mert evel megkönnyited a dolgod.

2015. okt. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!