Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzéstervvel és étrendd...

Milyen edzéstervvel és étrenddel fogyhatnék le?

Figyelt kérdés
Szeptembertől elszeretnék kezdeni edzeni. Milyen Edzésterv való arra hogy lefogyjak? Illetve az étrenddel kapcsolatban is tudnátok írni pár sort? Pontos gyakorlatokra lenne szükségem, mondjuk leírással vagy videóval. Étrenddel ugyan ez a helyzet. Sajnos nekem nem sokat mond az hogy a táplálkozásom minden nap olyan legyen hogy 70% fehér és 30% szénhidrát.(Ez csak egy példa volt!). Ezért lenne szükségem egy "menüre" amit ehetek reggelire,ebédre,vacsorára. Bár sok helyen a napi 5x-ös táplálkozást írják kis adagokban. Az adagok mekkorák legyenek? Mi az amit soha de soha nem szabad bevinni hogy fogyni tudjak? Hetente hány edzést érdemes csinálni? Folyadékbevitelre víz helyett van még valami más megoldás?

2015. aug. 24. 10:34
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy 185 magas vagyok és 90kg. Inkább hason van sok fölösleg, illetve mellen.
2015. aug. 24. 10:35
 2/13 anonim ***** válasza:

Olvasd el a sárga kapszula című ebookot, és/vagy a powerbuilder-t...

Utána

Google szálkásító étrend shop.builder...

Sportolni meg tök mind1 mit sportolsz, a rendszerességen van a hangsúly, fogyni meg az étrendtől fogsz.

2015. aug. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Én most regenorral fogyok. Degeszre eszem magamat, néha sétálok és ezzel is július 7-e óta lefogytam 9 és fél kilót. Ha érdekel részletesen írj nyugodtan! :-)
2015. aug. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ment az üzenet :)
2015. aug. 26. 08:18
 5/13 anonim ***** válasza:
Üdvözöllek a túlárazott placebók világában, azért majd ha rájössz, hogy megintveladtak neked valamit ami nem működik, olvasd el a 2 könyvet...
2015. aug. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tudnál pár szót írni ezekről a placebókról?
2015. aug. 26. 11:36
 7/13 anonim ***** válasza:
Mindent ehetsz ami otthon van. Csak oda figyeléssel, 140g fehérje , 190-200 szénhidrát tökéletes , zsír pedig 60-80g mehet. 2000kcal mehet naponta, így hetente 1kg fogsz fogyni.
2015. aug. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

továbbra is:

"Olvasd el a sárga kapszula című ebookot, és/vagy a powerbuilder-t...

Utána

Google szálkásító étrend shop.builder...

Sportolni meg tök mind1 mit sportolsz, a rendszerességen van a hangsúly, fogyni meg az étrendtől fogsz."

2015. aug. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én már átböngésztem mindenfélét :D Nekem csupán egy étrendre lenen szükségem. Illetve hányszor egyek egy nap? Mit egyek az étkezéseknél? Ha lenen mondjuk 3 napra való étrendem az sokat segítene, vagy elég egy is csak akkor nincs semmi változatosság.
2015. aug. 31. 23:19
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem olvastad el... Aki magán nem akar segíteni, azon nem lehet.
2015. szept. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!