Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 14 évesen baj ha elkezdtem...

14 évesen baj ha elkezdtem otthon "gyurni"?

Figyelt kérdés
Tehát. 15 kilós súlyzót szoktam kinyomni fekve napi 4x25-ször,már 5 napja csinálom. Szüleim és én szerintem is muszály elkezdeni, mert rendvédelmire jelentkeztem, és már most el akarom kezdeni az erősítést. Későbbiekben meg 30, meg a felett kell kinyomni a suliba.. szoval szerintetek baj h most kezdem el? Es ez amit en csinalok az jo? 180cm vagyok es kb 70 kilo.

#erősítés #gyúrás #mikor érdemes elkezdeni
2015. aug. 22. 11:13
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! :)
2015. aug. 22. 12:20
 12/15 anonim ***** válasza:
A fekvőtámasznál a szériákkal az ismétlésekkel eleinte nem kell törődni. Néhány hét után összesen 50-re kell fokozni ismétlések számát. Ez lehet 5x10, vagy 10x5. Keresd ki számodra a megfelelő változatot, és ne felejtsd a gyakorlatot mindig korrekt technikával kell végezni. Persze van akinek még tízzel is meg kell küzdeni mint neked, mások viszont könnyedén csinálnak ötvenet. Teljesen mindegy, hogy kezdetben mennyire vagy képes, végezd a gyakorlatot lelkiismeretesen és lassan növeld majd a teljesítményedet. Ha már sok ismétlésre leszel képes, akkor és nagyobb ellenállást szeretnél, akkor tegyed fel a lábadat először egy székre, később talán egy asztalra.
2015. aug. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A húzódzkodásból elég lenne 3x8-10 ismétlés.
2015. aug. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerinted ,ha 10 fekvőtámasz megy neki akkor tud 8 esetleg 10 szabályos húzódzkodás elvégezni ? .. gondolkozz , mellesleg érdekesnek tartom ,hogy 14éves gyerekeknek ennyire fejletlen az izomzata főleg ,hogy rendészetire készül .
2015. aug. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Azért ne nézz le, a húzószkodás az megy, egyedül csak a fekvőtámasz nem megy.
2015. aug. 23. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!