Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A lányok miért várják el egy...

A lányok miért várják el egy fiútól, hogy izmosak legyenek, ha ők nem tesznek az alakjukért semmit?

Figyelt kérdés

Kérdezem ezt lány létemre, mert nagyon zavar,hogy sok lány ezt várja el egy fiútól,miközben ők megmozdulni is lusták. Szerintem mindenki olyan párt érdemel, amilyen maga is. És igen én járok kondiba heti 3-4x és az ételre is nagyon figyelek.

17/L


2015. júl. 26. 17:38
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Szerintem is egy kapcsolatban mindkét fél tetszeni akar a másiknak. Én kifejezetten rosszul érezném magam,ha a pasimnak kigyúrt teste lenne, nekem meg egy rakás szar.
2015. júl. 26. 22:07
 22/27 anonim ***** válasza:

"ne fajujjon már odáig a világ, hogy a nőknek legyen SZÜKSÉGES imponálni a pasiknak..."


ha kihagysz egy szót a mondat értelmezéséből, azzal mint látható, igen komolyan más értelmet kaphat az...

nem azt mondom, hogy egy nő ne imponáljon egy pasinak, hanem, hogy ez nem elvárás.

2015. júl. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Igazad van Százhúsz kiló! Úgy látszik ezt már csak a harminc fölöttiek értik.... Totál kifordult a világ magából....


Amúgy kérdező, én nő vagyok, edzek, a pasim meg nem. Nem is várom el tőle, hogy kockásra gyúrja magát. Nem is értem hogy lehet ez elvárás?! Ez komolyan ennyire fontos? Én edzeni szeretek a szabadidőmben, ő meg mást csinál. Ennyi. Mi az, hogy mindenki olyan párt érdemel amilyen ő maga is? Érdemel? Dagadtnak csak dagadt jár, gyúrós meg csak gyúróssal kavarhat? Vagy hogy? Ez elég gáz így nem? Nem a kockákban vannak ám az érdemek, de majd rájössz te is.

2015. júl. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
22. de senki se írta hogy elvárás,vagy hol olvastad ezt?
2015. júl. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Ajjaj lessz it valami palilaci...:DDDD
2015. júl. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 - palilaci - ***** válasza:
sssssshhhh ne offolj haver inkabb reagalj a kerdesre :D
2015. júl. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Hajrá palilaci! :-D
2015. júl. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!