Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A lányok miért várják el egy...

A lányok miért várják el egy fiútól, hogy izmosak legyenek, ha ők nem tesznek az alakjukért semmit?

Figyelt kérdés

Kérdezem ezt lány létemre, mert nagyon zavar,hogy sok lány ezt várja el egy fiútól,miközben ők megmozdulni is lusták. Szerintem mindenki olyan párt érdemel, amilyen maga is. És igen én járok kondiba heti 3-4x és az ételre is nagyon figyelek.

17/L


2015. júl. 26. 17:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
Én kondis létemre nem várom el hogy egy lány kondizzon,oké ne legyen 80Kg,de jobban szeretem ha egy lánynak nőies testalkata van,szóval maximum a kajára figyeljen kicsit oda,de egyébként jogos a felvetés,bár mostanában az 55kg-os fiúk a menők :)
2015. júl. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is tökéletesen egyetértek, de a legnyomoroncabb fiúk is jó csajokat akarnák. Nők annyiban előnyben vannak, hogy ha épp nem bűn ronda, akár minden napra juthat nekik egy farok anélkül, hogy a fejükben bármi is lenne vagy a kisujjukat kéne mozditaniuk. Sok pocs úgyis csak azért gyúr, hogy minél több csajt kaphasson és sok válogatás nélkül a rondáknak is odacsapja a szelet. Egy fiúnak már sokkal nehezebb dolga van ilyen téren ugye.
2015. júl. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Én sem kondizom szét magam, nőies alkatom van, de azért szeretem,hogy van rajtam izom. Egyébként ezeket a tipikus üresfejű gyúrósokat én sem szeretem, szóval nálam biztos nincs esélyük.:)
2015. júl. 26. 17:52
 4/27 anonim ***** válasza:
90%
szerencsére a rendes gyúrást ésszel kell csinálni és a sztereotípiák ellenére nincs olyan magas számú üresfejű mint ahogy gondolják
2015. júl. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
Szerintem sokkal kevesebben várják el, mint ahogy ezt a srácok (akik hozzáteszem, általában csak kívülről láttak még konditermet) előadják. Ráadásul manapság már elég sok lány, ha nem is éppen kondizik, de eljár valamit mozogni.
2015. júl. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
53%
A lányok bármit megtehetnek, hiszen náluk van az összes pina... ne fajujjon már odáig a világ, hogy a nőknek legyen szükséges imponálni a pasiknak... a belem kifordul az ilyen liberális eszméktől...
2015. júl. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 - palilaci - ***** válasza:
100%

Hát ööö előszőr is hatalmas pacsi neked. Nem azért mert edzel, hanem mert értelmes vagy. Az ilyen ritka.

Nah Én szintén 17 vagyok, a csajokat alak szerint két nagyobb csoportba lehet osztani:


Vékonyabb alkat. Általában full deszka, pici lötyi segg, combon narancsbőr. Fúj. Főleg a facebookon, instán élnek megfigyelhető a pucsítós, hasmutogatós képek tucatjai náluk. Elvárások általában csak kockahas, meg pici mellizom azt cső, mert ha látványosabban izmos a pasiját fogják megnézni helyette+érezni fogja a szerencsétlen, hogy tényleg jobb nála a barátja.


Ducibb. Kicsit visszahúzódóbb a fentinél de a csöcsös képeket nyomja felfele, persze csak instára, hogy az anyuci ne lássa. Ezek már jobban rácuppanak a kigyúrt testre mert egy ropi gyerek nem fogja ölbe venni őket. Akkor inkább beáll kőművesnek (gecc de szemét vagyok). Náluk elvárás ahogy nézem az izmos, kidolgozott test. Magukat meg elfogadják a csomó közhelyes szövegeikkel amiket ismertek (kutyák játszanak csontokkal, nagy test nagy élvezet stb.)


Persze vannak normális lányok, akiknek nem elvárás az izmos test, elég az átlagos, de az a vicc, hogy pont ez a 2 lusta, ostoba szélsőség az, akiknek ez nem elég.

Itt bszódik el egyébként az egész, mert aztán a srácok a csajokért kezdenek el edzeni nulla tudással, de 2 hét múlva mikor már látják, hogy nem jön a forma beszednek, a bátrabbak beszúrnak minden szart.

Szerintem Te sem azért edzesz kérdező mert a SwagYolo Pityu szereti a nagy, kerek segget hanem mert megakarsz felelni magadnak, leköt és elvezed. Na mindegy huhh hát további jó edzést :D

2015. júl. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Utolsó minden szavaddal egyetértek,mintha én írtam volna!:D köszönöm:)
2015. júl. 26. 19:32
 9/27 - palilaci - ***** válasza:
Fruzsi te vagy az :o?
2015. júl. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
nem:D
2015. júl. 26. 19:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!