Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A kezdő edzéstervek miért...

A kezdő edzéstervek miért hagyják ki szeretettel azt a kis aprócska információt, hogy eleinte ráhangolódni kéne kis súlyokkal, hogy ne legyenek később ízületi problémák?

Figyelt kérdés
Nem egy kezdő edzéstervet, útmutatót átolvastam mielőtt elkezdtem kondizni, de ez mindegyikből kimaradt, ellenben a progaganda dumával hogy milyen szerencsés vagyok hogy rátaláltam erre a könyvre/edzéstervre, a legprofibbtól kapom a tanácsot és az a lényeg hogy minél keményebb legyen az edzés, és ha második nap már kemény izom lázam van akkor jól csináltam. Nem a fotelből mentem kondizni (sportoltam előtte), mégis most vállfájdalmaim vannak illetve voltak. Egyszer fájdult meg nagyon, azóta nagyon figyelek rá, hogyha fáj akkor azonnal abbahagyom a szert vagy kisebb súlyra váltok, de jellemzően érzem hogy néha-néha fájdogál amit amúgy nem vennék észre az izomláz mellett, de azóta az egy eset óta már a kis fájdalomra is figyelek.
2015. máj. 14. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
vitamin+ízületvédő kombó, természetesen amit nem bírsz el, ne emelgesd. Minden valamirevaló edzésterv hangsúlyozza, hogy nem a súly, hanem a kvázi-hibátlan kivitelezés a lényeg. Amennyiben te nem ilyen edzéstervekkel találkoztál, rossz helyen keresgéltél...
2015. máj. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kezdő átmozgató edzésterv, nem tudom hol olvastál ilyet de hulladék egy oldal lehet.
2015. máj. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

" eleinte ráhangolódni kéne kis súlyokkal"


Szerintem ezt mindenhol elmondjak, elso par het egesz testes edzes, sok ismetles, kis suly, rahangolodaskeppen.

2015. máj. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem azért van mert nagy súllyal kezdtél hanem mert nem tudsz edzeni. Nem kivitelezed helyesen a gyakorlatokat

Meg kell tanulni edzeni de ez nem jelent lajtos edzest.

2015. máj. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na látod ezért van, mert itt is kapod a hülyeséget :)
2015. máj. 15. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem a csuklom fájt. én szedtem rá magnéziumot meg kálciumot + d vitamint és már egyáltalán nem fáj edzés után se közbe se semmikor.Örökké nem lehet kis súlyokkal edzeni ki fogod nőni őket szóval szerintem megéri hogy ne menjen szét az izületed. Mindenkinek fáj az elején. De amúgy izületvédőt ajánlanak sokan és ha jól tudom nem is dárga.
2015. máj. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!