Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lánynak kezdő osztott edzésterv?

Xyrot kérdése:

Lánynak kezdő osztott edzésterv?

Figyelt kérdés

Segítenétek összerakni lánynak kezdő osztott edzésteret?

Edzőtermi súlyzós edzéshez,heti 4 alkalomra..illetve elfogadnék néhány gyakorlatot mell edzésre is..

Előre is köszönöm!



2015. máj. 5. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A: Váll-kar

B: Láb-has

C: Hát

Szünet

D: mell-has-vádli


A: mell-tricepsz

B: láb-has

C: váll-bicepsz

Szünet

D: hát-has


De variációk tömkelegét lehet még kitalálni, kérdés miért kell 4 napos..


Mellre; fekvenyomás, 45° padon nyomás, tárogatás, 45 ° tárogatás, fekvenyomás kézi súlyzóval, negatív pados nyomás, összehúzás csigán, áthúzás, tolódzkodás és egyéb gépek.


Bár csak felosztást írtam, konkrét tervett nem, de te tudod milyen gépek/lehetőségek vannak...

2015. máj. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szépen köszönöm..tulajdon képpen nem nekem kell az edzésterv, hanem női ismerősnek, csak éppen nem voltam meggyőződve arról, hogy jó az ami nekem is! Gyakorlatokkal, étrend ősszeállítással segítem!

Még valami..étrenddel kapcsolatosan..fehérje, nőknél is 2g/tskg?

Illetve gyakorlatokból is mehet 2-4 izomcsoporttól függően? Vagy esetleg kevesebb mint férfiaknál? :)

2015. máj. 5. 14:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A bodybuilding honlapon fent az edzéstervek fülnèl találsz jó terveket. Női is van, de szerintem som különbség nincs. Steph pedig jókat ír.
2015. máj. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszi a segítséget! Szép napot!
2015. máj. 5. 14:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!