Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A lányok miért várják el egy...

A lányok miért várják el egy fiútól, hogy izmosak legyenek, ha ők nem tesznek az alakjukért semmit?

Figyelt kérdés

Kérdezem ezt lány létemre, mert nagyon zavar,hogy sok lány ezt várja el egy fiútól,miközben ők megmozdulni is lusták. Szerintem mindenki olyan párt érdemel, amilyen maga is. És igen én járok kondiba heti 3-4x és az ételre is nagyon figyelek.

17/L


2015. júl. 26. 17:38
1 2 3
 11/27 - palilaci - ***** válasza:

Kevertelek:D

Stílus meg adatok alapján azt hittem van akkora mázlim, hogy találjak itt mégegy ismerőst :()

2015. júl. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Legalább tudom,hogy van egy ember akivel ennyire hasonlítunk,legalábbis stílusban.:D
2015. júl. 26. 19:46
 13/27 - palilaci - ***** válasza:
Ha nem teszed hozzá az utsó mondatban, hogy stílus eskü megkereslek:D aki rám ennyire hasonlít az csak jóó lehet
2015. júl. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Így is megkereshetsz,ha szeretnél:D
2015. júl. 26. 19:52
 15/27 anonim ***** válasza:
6. ezt a hülyeséget te se gondoltad komolyan,ilyen egy befásult gondolkodást...
2015. júl. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
A mai tinipi.sák nagyon sokat képzelnek magukról..
2015. júl. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
most azért vagyok befásult, mert én szeretnék imponálni egy nőnek, udvarolni neki stb stb és nem várom el ezt a másik irányba... bocsának én az ilyen emberekre úgy tekintek mint férfiakra, nem pedig mint "befásultakra"
2015. júl. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
egyébként meg elmúltam 30 lehetek befásult..
2015. júl. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Nagyon jó testűnek is gondolják magukat, miután gyakran roncsokat raknak eléjük példaként. Az agyat nem használják persze, gyengébb összefüggéseket sem ért meg a legtöbb ember.
2015. júl. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
71%

"ne fajujjon már odáig a világ, hogy a nőknek legyen szükséges imponálni a pasiknak... a belem kifordul az ilyen liberális eszméktől..."


Ez a befásult kijelentés,miért ne imponálhatna egy nő a férfinak?egy kapcsolat 2 oldalú,nem?mind a 2 nem arra törekszik hogy a másiknak tetsszen,vagy ha szerinted nem ez a normális akkor fejtsd ki

2015. júl. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!