Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Eloszor szalkasitsak es utana...

Eloszor szalkasitsak es utana legyenek a sulyzos edzesek vagy eloszor sulyzos edzesek es utana szalkasitsam le magam?

Figyelt kérdés
Van rajtam korubelul 3-5 kg folosleg, de nem megy le rolam.

2015. jún. 7. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:

ki mondta neked, hogy a szálkásításhoz nem kell súlyzós edzés?

kell bizony, plusz még aerob/kardió és egy kalóriamínuszos étrend

2015. jún. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Es ha en HIIT-ezek heti 3x akkor, hogy kalkulaljam bele a sulyzos edzest?Heti hanyszor menjek?
2015. jún. 7. 19:49
 3/6 A kérdező kommentje:
Es meg egy kerdes, ha elerem a kivant testzsir szazalekot, akkor onnantol a HIIT-et elhagyhatom?
2015. jún. 7. 20:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Étrended van?

Ha nem is grammra belőtt de nagyjából tudod mit eszel?


Egyébként 3-4 súlyzós, attól függ, hogy osztod fel, 2 HIIT, 3-4 aerob. Ez plusz egy étrend ami az elsődleges, és simán lemegy az a felesleg.

2015. jún. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__69.. Ez az en kerdesem, itt leirtam mit ettem ma.Ilyesmiket eszek 1 eve kb.

Makroim kb ugy vannak, hogy 80gramm feherje, 100 gramm ch, a zsirt nem szamolom.

2015. jún. 7. 20:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Mennyiségek mik? Makrót, kalóriát számolsz? Ezek csak alapanyagok, nem étrend. Olvasd el a Sárga Kapszulát, ingyenes könyv.
2015. jún. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!