Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek ez jó lenne...

Szerintetek ez jó lenne teljes testes edzéstervnek?

Figyelt kérdés

„A” edzésnap:

mell:

• 2x12 fekvenyomás

• 2×12 fekvenyomás ferdepadon

• oldalemelés 2x8-10

• előremelés 2×8-10

• döntött törzsű oldalemelés 2×12

• vállvonogatás 2×20

• mellhez húzás csigán 2×12

• csigás evezés 2×12

• hiperhajlítás 2*15-20

• koncentrált bicepsz 2×12

• álló bicepsz kétkezes rúddal 2×12

• letolás csigán 2×12

• tricepsznyújtás fej fölött 2×12

• guggolás 2×12

• combhajlító 2×12

• combfeszítő 2×12


A „B” edzésnapon ugyanez lenne, csak a mellnél az egyik fekvenyomást kicserélném egy áthúzásra vagy tárogatásra, a csigás evezés helyett lenne T-rudas evezés, vagy maradna a csigás, de más fogásszélességgel, a mellhez húzást is más fogásszélességgel csinálnám. Guggolás helyett lábtoló lenne.



Heti 3 edzésnap lenne, egyik héten 2 "A" nap, másikon 2 "B" nap lenne. Eddig alapozó edzéstervet csináltam, 3,5 hónap alatt feljött 3 kg körülbelül. Még ehhez kapcsolódóan az a kérdésem lenne, hogy normális-e az, hogy ebből a 3 kilóból kb. semennyi sem zsír? Legalábbis nagyon minimális lehet, mert a combomon is, hasamon is ugyanolyan vastag (ha nem tudnám, hogy tömegelés alatt nincs zsírvesztés, azt mondanám, kisebb) a zsírpárna. Nem kevés ez a nöevkedés. Mástól hallom, hogy az első 3-4 hónapban feljött 5-6 kiló is nekik, nekem meg kb. a fele. 175 cm vagyok, 72 kilóról indultam, most vagy 75-75,5.



2015. júl. 20. 10:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
#50%: Rajtad mindig mosolygok egyet. :D
2015. aug. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!