Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítésnél a halat/húst...

Testépítésnél a halat/húst hogyan a legcélszerűbb elkészíteni?

Figyelt kérdés

- Párolással

- Kókuszzsíron sütve

- Illetve grillezve


A grillezésről azt hallottam, hogy a sülés közben rákkeltő anyagok szabadulnak fel. Így nem tudom melyik jeljárás a "legveszélytelenebb".


Ez az egyik a másik meg az, hogy a testépítésben a fehérjét a legjobb csirkemellből és halból bevinni, De nem káros ha az ember minden nap húst eszik? Erről is írnak, hogy nem tesz jót és rákkeltő lehet.


2015. júl. 17. 12:21
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne pácolni? Edd úgy ahogy szereted. Százezer féle húsos étel van.

A kontaktgrilltől semmi bajod nem lesz.

2015. júl. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Háát... a mai pácok miatt gondoltam, hogy nem lehet. Mindenféle cuccot belekevernek. Vegyük a szójaszószt (van olyan ami pác is vagy eleve pác). Na mindegy. Abban is van egy csomó cukor. Meg plusz kalória, ahogy olvastam.
2015. júl. 17. 14:11
 23/32 A kérdező kommentje:

Ez jó?


[link]

2015. júl. 17. 14:18
 24/32 anonim ***** válasza:

[link]


Egy ilyen is megteszi!


Hát ne vegyél kész pácot. Minek? Én sose veszek. Otthon házilag is lehet készíteni. Olivaolaj, bele mindenféle amit szeretsz, vagy épp megkívánsz. Pl. Fokhagyma, mustár, bors, só, citromlé, vagy kurkuma, gyömbér, só, bors, fokhagyma, vagy bazsalikom,rozmaring, só, bors, stb stb. Ahogy szereted.

2015. júl. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Már csak egy kérdésem van.


"A növényi táplálék viszont tényleg képes fermentálódni a bélrendszerben, mert vannak benne antitápanyagok, héj, olyan rostszerkezet amit nehéz lebontani."



Vagyis ne egyek növényeket, mert képesek fermentálódni, mert vannak benne antitápanyagok stb?

2015. júl. 17. 15:20
 26/32 A kérdező kommentje:
Attól hogy valaki utána jár, hogy milyen étel okoz daganatokat (tehát hogy milyen ételeket nem szabad ennie) az még nem jelenti azt, hogy nem lehet valakiből testépítő.
2015. júl. 17. 16:08
 27/32 anonim ***** válasza:
Egy szóval sem írtam, hogy testépítő nem lehet belőled. Azt írtam, hogy PROFI testépítő nem leszel.
2015. júl. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

Nem is akarok az lenni, csak egy kevés izmot felpakolni. Gondolom azért nem lehetnék profi mert nem nyomnám tele a szervezetem koxokkal meg ki tudja mikkel.


Illetve mert óvatoskodó vagyok. De igazság szerint akinek sose volt semmi komolyabb baja, az fittyedt hány mindenre és nem foglalkozik a következményekkel.

2015. júl. 17. 16:16
 29/32 anonim ***** válasza:
Ne! Mindenképp egyél sok zöldséget! Kellenek többek között a bélrendszernek! Plussz a rizs és a zab is növény, ami kiváló ch forrás. A hüvelysesek tele vannak fehérjével,és rostok nélkül emészteni se tudsz! És még sorolhatnám....
2015. júl. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Eszem minden nap répát, paprikát, hagymát, gombát, rizst.
2015. júl. 17. 17:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!