Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítésnél a halat/húst...

Testépítésnél a halat/húst hogyan a legcélszerűbb elkészíteni?

Figyelt kérdés

- Párolással

- Kókuszzsíron sütve

- Illetve grillezve


A grillezésről azt hallottam, hogy a sülés közben rákkeltő anyagok szabadulnak fel. Így nem tudom melyik jeljárás a "legveszélytelenebb".


Ez az egyik a másik meg az, hogy a testépítésben a fehérjét a legjobb csirkemellből és halból bevinni, De nem káros ha az ember minden nap húst eszik? Erről is írnak, hogy nem tesz jót és rákkeltő lehet.


2015. júl. 17. 12:21
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Tehát azt állítja a kérdező, hogy a vegák nem szarnak büdöset?:D Megalapozott tények..:DD
2015. júl. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Értem-értem.

Csak gondoltam jobb rákérdezni, biztos ami biztos.

De azt is mondták, hogy a húsgrillezés közben rákkeltő anyagok szabadulnak fel. Ez igaz? Vagy ez se igaz? Esetleg valami eljárást alkalmazzak a húson mielőtt grillezni kezdem, hogy ne szabaduljanak fel a káros anyagok?



"A növényi táplálék viszont tényleg képes fermentálódni a bélrendszerben, mert vannak benne antitápanyagok, héj, olyan rostszerkezet amit nehéz lebontani."


Ezt írtad.

Szóval akkor ne egyek növényeket/zöldségeket mert nem tudja a szervezet lebontani?

2015. júl. 17. 13:04
 13/32 A kérdező kommentje:

"Tehát azt állítja a kérdező, hogy a vegák nem szarnak büdöset?:D Megalapozott tények..:DD"



A kérdező nem állít semmit, a lapok állítják.

2015. júl. 17. 13:06
 14/32 anonim ***** válasza:
Bocsánat.:D Akkor ezek után remélem nem hiszel egyetlen szennylapnak sem.
2015. júl. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
A következő félelemkérdés majd gondolom a táplálékkiegészitők felől jön hogy mennyire károsak mert az ilyen szakértő női oldalakon ezt-azt olvasott róluk. A hús nem káros, akkor káros, ha ilyen multis telegyógyszerezett fele viz húsokat veszel ahogy a legtöbb élelmiszer is már tele van minden ilyen mesterséges sz@rral. De nem akarlak itt ijesztgetni, mert még rászoksz a fényevésre.
2015. júl. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Azt is mondják, hogy a testépítés káros.

De ahogy elnézem Scwarzenegger-t neki se volt soha semmi baja meg másnak se. Én legalábbis olyat még nem láttam, hogy testépítő kórházban lenne. Voltam már kórházban (én nem vagyok testépítő, de elkezdeném) és ott vagy kövérek voltak vagy anorexiások de nem sportemberek. :)


Az is lehet, hogy a daganatok ellenszere a sport + egészséges kaják.

2015. júl. 17. 13:12
 17/32 anonim ***** válasza:
Na, akkor hogy elkeserítselek, a profi testépítők igen nagy százalékban esnek át ilyen-olyan transzplantáción, sérv műtétek, gyno műtétek alapnak számítanak :D csak, hogy pár példát említsek..:DD
2015. júl. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Akkor mégse kezdek bele, ha sok ilyen sérv meg transzizéje lehet az embernek.
2015. júl. 17. 13:16
 19/32 anonim ***** válasza:
A grillezés tényleg nem túl egészséges, akkor ha kerti sütőben grillgyújtó folyadékkal jól meglocsolt faszénen kormosra sütöd a húst, és azt eszed hetente ötször, de a sütő grillfunkciójától semmi bajod nem lesz. Nem erre gondolnak amikor károsnak mondják.
2015. júl. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

Én a grillt úgy gondoltam, hogy lehet kapni ilyen elektromos... azt hiszem kontakt grillnek mondják.

Nem a mindenféle olajjal meg füsttel átitatott izét amit írtál.


[link]


Maximum talán bepácolnám a húst.

De nem tudom hogy testépítésnél lehet e ilyet tenni, vagy csak megfűszerezni lehet és kész.

2015. júl. 17. 14:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!