Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kéz erősítése hogyan?

Kéz erősítése hogyan?

Figyelt kérdés

a kezem elég gyenge

mikor kezet fogok egy kicsit erősebb kezü emberrel akkor érzem hogy jó emberesem meg markolja es az en kezem meg olyan mintha gumibol lenne össze "megy" préselődik.

ezzel lehetne erősíteni?


[link]



2015. ápr. 30. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztos.

Én soha életemben nem használtam ilyet és 64 kilóval tudok szorítani. Szerintem ez nem olyan rossz főleg hogy 18 vagyok.

2015. ápr. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dolgozzál építéseken, olyan erős kezed lesz hogy beszarsz :D
2015. ápr. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem pl szintén nagyon gyenge volt (még mindig nem az igazi) az alkarom és a kezem is. viszont simán az edzések alatt, érzem, hogy dolgoznak rendesen, csak attól, hogy tartom a súlyt, meg erősödtek is egy kicsit. de ha neked ez kevés, akkor lehet nyomni pár sorozatot alkarra, meg kézre, ilyen csuklóhajlítások, vagy francia rudas karhajlítás fordított fogással
2015. ápr. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

--gömb--


Nem tudom ez milyen erős, van itthon egy hasonló fazonú, de az nagyon gyenge. Jobb szorítás eléréséhez kéne egy állítható mondjuk 50-100 kg között vagy mondjuk egy 50, egy 75 és egy 100 kilós.


A csuklóbehajlítás csak másodlagosan erősíti a fogást, akár a bicepszezés kézi/kétkezes súlyzóval vagy a felhúzás (sőt ez jobban). Kifejezetten a fogás erősítésére az imént említettek alkalmasak meg az egyéb szorítóerőt célzó gyakorlatok.

2015. ápr. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ezt pumpálni szokták,a marokerő meg a statikus szorítástól tud erősödni,tehát úgy lenne értelme ha időre szorítanád,de akkor meg már sokkal jobb a függeszkedés gyakorlat erre.

felkapaszkodsz a húzódzkodóra,előtted egy óra és lógsz időre.

4x1 perccel kezdheted.

2015. ápr. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!