Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vádli erősítése?

Vádli erősítése?

Figyelt kérdés

Dongalábbal (csak a bal) születtem, műtötték. Mivel másképp mozog az a bokám kevésbé izmosabb a bal vádlim. Rendszeres futással, bicózással, gyógytornával és a lépcső szélén állva lábujjhegyre ágaskodással már sikerült eredményt elérnem. Viszont azt vettem észre, hogy stagnál a fejlődése. A futást még szeretném fejleszteni, és szeretem is, már évek óta csinálom, de a lépcsőzéses dologba hamar beleunok, 10 percnél több ideig nem szeretem csinálni és nem vagyok benne biztos, hogy jó e a térdeimnek. Léteznek olyan vádli gyakorlatot, amik kevésbé terheli a térdeket?


16/l



2015. márc. 14. 15:00
 1/1 anonim ***** válasza:

nem terheli a térdet,főleg nem ha ahogy írod saját testsúllyal végzed,hanem erősíti valamelyest.

ha gyenge a térded akkor kezdj el guggoló edzést is végezni.

de végezheted a vádliemelést hajlított térddel is.

otthoni vádlierősítésnek elkezdheted a fegyencedzés 2ben leírt edzéstervet.

ez az unod dolog meg kiábrándító,majdnem töröltem is a válaszomat miatta.

az ilyen megvetendő gondolataidat tartsd meg magadnak,mert senki nem kíváncsi rá.

4x100 vádliemelés és nyújtás különben sem tart tovább 10 percnél.

heti 3x10 perc vádli edzés pedig messze van az unalmastól.

2015. márc. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!