Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az izom eltűnik pl a vádliról,...

Az izom eltűnik pl a vádliról, ha nem végezzük azt a tevékenységet tobább, amitől lett?

Figyelt kérdés

2014. dec. 10. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
nem valószinű
2014. dec. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
de, valószínű
2014. dec. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 piriiiii ***** válasza:

Nem valószínű, csak egy nagyon kicsit megváltozik a vádli formája.

De ez függ sok mindentől szerintem, mennyi ideje nem végzi az adott személy azt a tevékenységet, mit végzett, milyen az alkata, stb.

2014. dec. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem pl nagyon gyorsan leépül a vádli és az alkar is (1-2 hónap alatt látványosan) ha nem edzek semmit. Vékony, erősen ektomorf alkatú vagyok.
2014. dec. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az izomsejt nem tűnik el,mert az izomsejtek száma állandó,csak a térfogatuk változik.

és alkatfüggő,de ha mondjuk én kihagyom 2 hétig a vádlit, 1.5-2 centit azonnal összeugrik,míg más izomcsoport meg sem érez 2 hét kihagyást.

szóval lényegében a kérdésedre a válasz az igen,ha pipaszár lábú alkat vagy.

2014. dec. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De leépül az izom, egyik oszt.társnőm is így járt miután abbahagyta a sportolást.
2014. dec. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát,nekem állítólag izmosodás vádlim van, pedig nem edzek rá. (Hacsak a bicaj nem számít annak)
2014. dec. 25. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!