Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen nyújtógyakorlatokat...

Milyen nyújtógyakorlatokat végezzek, ha? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15 éves vagyok,nagyon hajlékony,spárga simán megy,ha spárgában elorehajolk leér a hasam,jógázom is fél éve,de nem tul élvezetes.

Olyan hajlékonyságot szeretnék elérni mint egy balettos,mert még nem tudom felemelni a lábamat a torzsem mellett hogy egyenes legyen meg ezeket az extrém hajlékonysági gyakorlatokat.

Milyen nyújtóprogrammal érhetném ezt el?Milyen gyakorlatokkal?



2014. dec. 3. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:

probald meg a spargat szeken! ott hintaztatsd, amig le nem megy...

sajnos ha hatra fekszel es ugy nyujtasz, akkor csak a padloig mehet a labad, ami ugye eleg kozel van

2014. dec. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a választ,de a spárga már megy,nekem olyan igazi balettosgyakorlatok kellenének,mert a spárga mindenhogyan megy már,de mindjuk nem tudom állva az egyik lábamat egyenesen a testem mellé tenni meg ilyenek.

Azt hogyan érjem el?

VAN ERRE VALAMI SPECIÁLIS IZOMLAZÍTO GÓGYSZER VAGY VMI?

2014. dec. 3. 20:54
 3/4 anonim ***** válasza:

hat, ehhez nem ertek, de nem lehet, hogy azert nem birod megtartani, mert nem eleg izmos a combod? velem ez volt hogy fel tudtam emelni es ha tartottam a kezemmel akkor sem huzodott de megtartani nem tudtam.

egy kis combgyakorlat pl: fekudj oldalra es emelgess piciket a labaddal; es szerintem menni fog ;)

2014. dec. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 *Glissade* ***** válasza:
Erősíts!!!!
2014. dec. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!