Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyogymodok vannak...

Silver45 kérdése:

Milyen gyogymodok vannak izomserulesre?

Figyelt kérdés
Nemreg kezdtem el az "insanity"-re tornazni rendszeresen (mar azelott is csinaltam csak az izomlaz miatt nem tudtam folyamatosan ). Azt kezdtem eszrevenni, hogy egyre tovabb egyre tobb izom faj a labamon es nem tudom olyan jol csinalni, mint azelott. Lehet az a baj, hogy atugrottam az elejet eskezdtem csinalni az 1 oras videokat, amik persze hosszabbak es nehezebbek is. Szerintetek haggyam abba egy idore es mit javasoltok izomserulesre ( ez nem izomlaz, mert erzem, hogy teljesen mas) ? Gyogytorna, nyujtas vagy valami kenocs ?

2014. nov. 28. 21:30
 1/1 K_Verus válasza:

Szia!


Nem tudom hogy vagy azóta, és aktuális-e a téma, de szerintem nagy butaság volt a második hónappal kezdeni... :( Az izmaid kb sokkot kaptak, nem véletlenül van előtte az az egy hónap.

Remélem azért jól vagy, és semmi maradandó bajod nem lett.

2015. márc. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!