Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hasizom erősítése otthon?

Hasizom erősítése otthon?

Figyelt kérdés

Üdv!


Arra szántam el magam,hogy kicsit meg kéne edzeni a hasizmomat.Nézegettem az ehez hasonló kérdéseket,viszont nekem ez a "BodyBuilder" weboldal amiket linkeltek,nem nagyon segített.Szóval arra lennék kíváncsi,hogy:egy nap hány felülést kéne csinálni,hányszor egy nap(esetleg reggel délben és este).Tehát egy edzéstervre lenne szükségem.

Előre is köszönöm a segítséget!


2013. júl. 2. 13:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Leírom az enyémet hátha segít :)


Minden nap csinálom (úgy is belekötnek, hogy nem kell minden nap) na szóval hasprés 4x40, lábemelés 2x30. Érdemes variálnod a hasprést pl kihajolsz oldalra vagy lassabban csinálod. Szerintem ennyi tökéletesen elég 2-3 hónap alatt izmos hasat össze lehet vele hozni.

2013. júl. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Tehát akkor mind a kettőt a hét minden napján.

Egy valamit sose értettem...ez a 4x40 most,hogy értetődik?

2013. júl. 2. 13:57
 3/13 A kérdező kommentje:
Tehát egy nap 4x csináljak meg negyvenet?Reggel negyven,délben negyven és így tovább?
2013. júl. 2. 14:09
 4/13 anonim ***** válasza:
4 azt jelenti hogy sorozat, azaz megcsinálsz 40-et vársz 1 percet aztán még 3szor ugyanígy :)
2013. júl. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia.

Ha csak hasizmost szeretnél edzeni, akkor pl: Hétfő szerda péntek.

És ne csak 2-3 gyakorlatot!

Több szögből közelítsd meg a hasizmost. Felülés, oldalfelülés,lábemelés,hasprés súlyal,haskerék,függeszkedésből lábemelés.

Töltsd le a fegyencedzést, abban vannak edzéstervek.


Nem ajánlatos minden nap edzeni egy testrészt, mert nem tud pihenni.

Mellette még, hogy szépen látszon az eredmény, kell kardio edzés, megfelelő étrend, hogy az izmos hasad ne takarja el 5cm zsírréteg.

2013. júl. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Rendben,köszönöm a felvilágosítást.

Tehát én így állítottam össze:

Hétfő,Szerda,Péntek,Vasárnap: 4x40 hasprés,4x40 lábemelés,4x40 felülés/felülés törzsfordítással.

Ez így megfelelő?Kedves első,mióta csinálod azt amit leírtál,esetleg eredménye látszik már?

2013. júl. 2. 14:49
 7/13 anonim ***** válasza:

a vasárnap utáni hétfőt nem fogod bírni, botorság lenne a heti 4 edzés.

A vasárnapot azt vedd ki és csá.

Ha erős hasfalat szeretnél csak, akkor ez már oké, ha megütnek, hasznos.

De ha szép, szálkás, lapos hasra vágysz akkor az előbbi válaszoló által MAJDNEM eltalált nem kardio, hanem aerob edzéseket is kell végezned heti 3-4x, hogy kalóriaminuszban légy(+szálkásító diéta)

2013. júl. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

elsőnek: Lehet, hogy izmos, de ha zsíros a hasa, akkor megbatyhatja, hogy izmos.

Persze a leglogikusabb most nem a szálkásítás lenne, mert gondolom nem kövér a kérdező, csak a hasára allergiás, tehát a helyzet ennél már talán nem is lehetne rosszabb :)

2013. júl. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én alapból elég sovány vagyok szóval nekem 1 hónap alatt szemmel látható volt a változás de nem volt rajtam sok izom előtte. Kb 2-3 hónapja csinálom és erősödött sokat a hasam igaz még nincs kocka hasam de azért látszik, hogy csinálgatok valamit. 18F (első voltam)
2013. júl. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segítséget,akkor a Vasárnapot kiveszem,és jövőhéten el is kezdem!


U.I:nem,nem vagyok kövér! :-D

2013. júl. 2. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!