Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Menjek 80kg fölé guggolásnál?

Menjek 80kg fölé guggolásnál?

Figyelt kérdés
80kg-ba bele tudok guggolni 12-öt és érzem hogy menne a 90 is és 100-zal is egy pár de a gerincem nagyon feszül, már majdnem hogy fáj. Szerintetek?

2015. márc. 3. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább tanuld meg helyesen kivitelezni a gyakorlatot.
2015. márc. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem is ,akkor benne lehet a pakliban, hogy valamit nem szabályosan csinálsz. gyakorolj inkább még annyival, amivel biztosan megy, és ha elmúlik a fájdalom, akkor próbáld, akár övvel a guggolást.
2015. márc. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Helyesen csinálom, nem is dőlök előre és nem is nagyon hajolok hátra, és egyenes a hátam is.
2015. márc. 3. 21:17
 4/12 A kérdező kommentje:
Bár akkor inkább gyakorlok kisebb súllyal, vagy övvel, nem hiányzik most nekem egy gerincsérv.
2015. márc. 3. 21:18
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
https://www.youtube.com/watch?v=LLwiGkywKN4 Ezt linkelte valaki nemrég gyk-ra. Megtanulsz belőle guggolni.
2015. márc. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

--gömb--


Szerintem, békakrokk tanácsának megfogadása mellett, valószínűleg több mikroelem kell.

Ami fáj, azt meg nyilván nem érdemes csinálni (legalábbis ebben a kontextusban).

2015. márc. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
jó ez a videó nagyon!! :)
2015. márc. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tényleg jó a videó köszönöm szépen :) ÉS tényleg szarul guggoltam, a lábamat alapból nem így tettem, és most nézem hogy ehhez képest a gerincem nagyon előre volt dőlve :)
2015. márc. 3. 22:28
 9/12 anonim ***** válasza:
a falnál guggolás az önmagában is kemény dolog, nagyon kevesen tudnak talpon maradni...
2015. márc. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hahaaaa bélakrokk hatalmas pacsi a videóért, én voltam! :D


Nem ciki am a probléma, sokan hiszik azt hogy jól guggolnak, én meg csak röhögök magamban amikor lent vagyok teremben, és mondják hogy márpedig ő milyen jól csinálja.


Jegyezzük meg egyszer és mindenkorra: nem játék. Folyamatosan figyelni kell, javítgatni a technikát, milliméterek óriási különbséget hozhatnak ki. Saját magának okoz sérüléseket az ember ha nem megfelelő a technika. Nyújtás szintén elengedhetetlen szintén ennek eléréséhez.


Vegyél vissza 60-70re, és építsd fel a gyakorlatot újra, de most helyesen. Amikor ennyivel megy, növeld 5kg-al a súlyt edzésenként. De csak ha megy.

2015. márc. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!