Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kb. mennyire menjek fel?

Kb. mennyire menjek fel?

Figyelt kérdés
Jelenleg 178 cm vagyok,és 78,3 kg..(az imént mértem) 1 hónapja kezdem el ezt az egész sportot,komolyan veszem,figyelek arra is,hogy mit eszek,folyamatosan olvasgatok a dolgok után..Na de elég is a rizsából,kb. hány kg az átlagos ekkora magasság mellett?Jelenleg tömegelek,kb. meddig menjek fel?Tippeket tudnátok adni?Esetleg egy tapasztaltabb úr/hölgy rám írna?Előre is köszönök mindent,17/F.
2015. jan. 8. 20:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Képet tudok csatolni ha kell..
2015. jan. 8. 20:26
 2/3 anonim ***** válasza:
Most komolyan random ismeretlen emberektől kérdezed hogy TE mekkora legyél? Ne haragudj de ezen most nevettem egy jót. Csak folytasd amit csinálsz és majd úgyis észreveszed. De olyan 85 kiló körül van az amit már átlag ember túl soknak tart
2015. jan. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
....Köszönöm. :) Csak véleményt kérek..Van egy elképzelésem,hogy meddig megyek fel..
2015. jan. 8. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!